20.07.05, 20:12
do szpitala trzeba brac koszulke do rodzenia???? chyba cos takiego daja
kobietom w szpitalu???
Obserwuj wątek
    • agakapalka Re: poród 20.07.05, 20:16
      Z tego, co wiem, od innych mam (bo sama mam termin za m-c ) to w szpitalach
      daja koszulki do porodu. W niektórych można mieć swoją. W moim mieście niestaty
      nie, obowiązkowo musisz założyć szpitalną.
      Aga i Zuzia (?) 36 tydz
      • r.kruger Re: poród 20.07.05, 20:18
        wszedzie inne obyczaje,na wszelki wypadek zabierz jakąś starą koszule albo t-
        shirt i taką "na potem"
        i co zajrzysz do listopadówek?
      • agnieszka1700 Re: poród 20.07.05, 20:18
        a gdzie mozna kupic taka koszulke?????
        • saskiaplus1 Re: poród 20.07.05, 20:21
          Byle gdzie, a najlepiej nie kupować tylko zabrać starą szmatę, którą potem bez
          żalu można wyrzucić, bo może się do niczego nie nadawać.
    • jagoda56 Re: poród 20.07.05, 21:07
      Rodziłam w nowej,ładnej koszuli i wierzcie nie było ani śladu krwi.Po prostu
      podciągnęłam ją sobie wysoko.Na nogach miałam skarpetki i tylko troche pięty
      ubrudziłam,ale bez problemu się sprało.
    • marlena15 Re: poród 20.07.05, 22:03
      Witam,
      Zgadzam sie z Jagodą koszule można podnieść tak wysoko do góry że się nie
      ubrudzi ja też tak w łsnie zrobiłam i wcale nie była bródna. Prędzej sie nogi
      ubrudzą niż koszula także się nie przjmuj.

      Marlena
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka