agnieszka1700 20.07.05, 20:12 do szpitala trzeba brac koszulke do rodzenia???? chyba cos takiego daja kobietom w szpitalu??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agakapalka Re: poród 20.07.05, 20:16 Z tego, co wiem, od innych mam (bo sama mam termin za m-c ) to w szpitalach daja koszulki do porodu. W niektórych można mieć swoją. W moim mieście niestaty nie, obowiązkowo musisz założyć szpitalną. Aga i Zuzia (?) 36 tydz Odpowiedz Link Zgłoś
r.kruger Re: poród 20.07.05, 20:18 wszedzie inne obyczaje,na wszelki wypadek zabierz jakąś starą koszule albo t- shirt i taką "na potem" i co zajrzysz do listopadówek? Odpowiedz Link Zgłoś
saskiaplus1 Re: poród 20.07.05, 20:21 Byle gdzie, a najlepiej nie kupować tylko zabrać starą szmatę, którą potem bez żalu można wyrzucić, bo może się do niczego nie nadawać. Odpowiedz Link Zgłoś
jagoda56 Re: poród 20.07.05, 21:07 Rodziłam w nowej,ładnej koszuli i wierzcie nie było ani śladu krwi.Po prostu podciągnęłam ją sobie wysoko.Na nogach miałam skarpetki i tylko troche pięty ubrudziłam,ale bez problemu się sprało. Odpowiedz Link Zgłoś
marlena15 Re: poród 20.07.05, 22:03 Witam, Zgadzam sie z Jagodą koszule można podnieść tak wysoko do góry że się nie ubrudzi ja też tak w łsnie zrobiłam i wcale nie była bródna. Prędzej sie nogi ubrudzą niż koszula także się nie przjmuj. Marlena Odpowiedz Link Zgłoś