Dodaj do ulubionych

DO asica21

22.07.05, 17:08
Hej hej .
Napewno sie odezwe do ciebie, bo myśle że fajnie jest tak z kimś pogadac kto
ma podobny problem jak ty.Niestety dzisisaj mi gg nie działa, a internet mam
tylko w pracy i zaraz wychodze ale w poniedziałek sie odezwe. dzięki
Pozdrawiam Pa A skąd jesteś?ja z warszawy.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka