pimpek_sadelko
24.08.05, 19:33
przypuscmy, ze urodzilysmy juz dziecko, ze lozysko tez wyszlo, kogo mieli
pociacI krocze) to juz pozszywali.... i co dalej?
interesuja mnie takie prozaiczne sprawy jak np. higiena osobista... mama
wlecze sie pod prysznic? czy kladzie sie na sale bez prysznica( tego sobie
nie wyobrazam, bo ja czyscioch jestem)? napiszcie cos wiecej jak wyglada
szpitalne zycie po porodzie.