kubusiowa78
21.09.05, 13:47
dziewczyny napiszcie, może któras z was tez przez to przechodziła?
Właśnie mi leci 35 tydzień i na usg lekarz wypatrzył u mojego syneczka
cyt."zaznaczone swiatło miedniczek w nerkach do 8.5 mm". Moja gin dzisiaj mi
powiedziała,że to niezbyt dobrze, i że norma to 5 mm.,że po porodzie na pewno
bedzie wymagana konsultacja lekarska małego.Ja już oczywiście się podłamałam,
chociaż wg. gin u chłopców dość często to się pojawia i mozna dzidzię po
porodzie szybko z tego wyprowadzić. Wiecie coś o tym?