malina232
12.10.05, 12:43
Dziewczyny mam pytanie.Otoz termin porodu mam na grudzien,ale juz trapi mnie
cellulit.Moje pytanie dotyczy stosowania srodkow na to "swinstwo".Czy moge je
stosowac po porodzie gdy bede karmic dzidziusia piersia??
Pozdrawiam wszytskie przyszle i juz obecne mamusie