Dodaj do ulubionych

Srodki na cellulit

12.10.05, 12:43
Dziewczyny mam pytanie.Otoz termin porodu mam na grudzien,ale juz trapi mnie
cellulit.Moje pytanie dotyczy stosowania srodkow na to "swinstwo".Czy moge je
stosowac po porodzie gdy bede karmic dzidziusia piersia??

Pozdrawiam wszytskie przyszle i juz obecne mamusie
Obserwuj wątek
    • maja021 Re: Srodki na cellulit 13.10.05, 20:03
      niestety nie odpowiem na to pytanie ale mam kolejne w tym temacie
      czy mozna stosowac krem vichy w czasie ciazy
      staralam si eod poczatku ciazy nie stosowac niczego na cellulitis ale teraz
      mnie ten problem przerasta i nie zdazylam jeszcze zapytac lekarza niestety
      wyrzucilam pudeleczko po vichy i nie wiem co jest dokladnie w skladzie i ktory
      skladnik moze byc szkodliwy
      czy ktos was przekonal wogole dlaczego nie mozna w czasie ciazy uzywac kremow
      na cellulitis?
      bo wiem ze nie mozna z retinolem i rozgrzewajacych vichy nie nalezy ani do
      jednej ani do drugiej grupy i nawet w jedej z gazet o dzieciakach polecali go>
      ale czy slyszalyscie jakies anty wypowiedzi w tym temacie od swoich lekarzy??
    • kretoszczurek Re: Srodki na cellulit 13.10.05, 20:11
      Z tego co wiem to w czasie ciąży nie można nic uzywać. Mogę cię pocieszyć ja miałam wstrętny celul;it pod koniec ciąży. W kilka dni po porodzie wszystko ładnie zeszło.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka