Dodaj do ulubionych

bolący ząb

21.11.05, 14:31
mam pytanko - zaczął mnie dość mocno ząb boleć mysle ze trzeba borować i
założyć plombę - tylko problem w tym ze ja bez znieczulenia nie dam sobie nic
zrobić przy zębachsad powiedzcie Kochane czy dentyści dają znieczulenie
kobietkom w ciąży? Dodam ze jestem w 22 tyg a ząb nie moze raczej czekać do
rozwiązaniasad
Obserwuj wątek
    • adanko77 Re: bolący ząb 21.11.05, 14:58
      tak daja znieczulenie-ja bylam u dentysy i leczenie mialam wlasnie ze
      znieczuleniem-tylko uprzedz lekarze ze jestes w ciazy
    • patysiak Re: bolący ząb 21.11.05, 15:18
      mozesz spokojnie wziac znieczulenie.znieczulenia nowej generacji nie zrobia nic
      zlego dzidzi w tobie.ustalalam to wczesniej z moim ginekologiem - nie
      wymyslilam tego sama.
    • izabelek27 Re: bolący ząb 21.11.05, 15:34
      dzieki za odp jestem spokojniejsza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka