mam pytanko - zaczął mnie dość mocno ząb boleć mysle ze trzeba borować i
założyć plombę - tylko problem w tym ze ja bez znieczulenia nie dam sobie nic
zrobić przy zębach

powiedzcie Kochane czy dentyści dają znieczulenie
kobietkom w ciąży? Dodam ze jestem w 22 tyg a ząb nie moze raczej czekać do
rozwiązania