login.kochanie
06.02.06, 19:28
Czy rodząca ma prawo być niegrzeczna w stosunku do lekarza ponieważ ma bóle
porodowe ? Spotkałam się ze zdaniem, że ma .
Przez niegrzeczność rozumiem nieodpowiadanie na pytania, przewracanie oczami,
kwestionowanie podawanych informacji oraz używanie słów typu q-wa .