s79
16.03.06, 14:14
Napiszcie mi proszę, czy którejś udało się urodzić naturalnie tak duże
dziecko i czy nie było powikłań. Ja mam w niedzielę miec wywoływany poród, a
dziś usg pokazało mi taką wagę dziecka. jestem trochę podłamana, bo pewnie i
tak zakończy się cc...