emkz
01.06.06, 22:03
Na razie z wizyty u lekarza skorzystać nie mogę (kontakt telefoniczny
jedynie), bety też zrobić nie mogę, więc proszę o jakieś podpowiedzi co mi
może być...
Objawy następujące:
#33 dzień cyklu (przy normalnie 28 - 30-dniowych), @ nie ma; jest brązowe
baaaardzo słabe plamienie;
#zamdli mnie od czasu do czasu
#częsciej zakręci się w głowie
#mam straszne pryszcze
#pobolewa gardło
#mokro 'tam' czuję niemal cały czas.
A do tego jeszcze biorę duphaston od 16 do 25 dnia cyklu; to był mój drugi
cykl z d. Przy poprzdnim odstawiłam d i @ dostałam 28 dnia. Teraz tylko 28
dnia zaczęło się plamienie (a biorę d na zaprzestanie plamienia!). Lekarz
kazał brać znowu duphaston, bo albo wywoła @, albo podtrzyma ewentualną ciażę.
4 dzień mija i nic, plamionko sie utrzymuje;-(
Testy robiłam trzy - dwa pierwsze najpierw nic, po jakimś czasie blada krecha;
+ dzisiaj po południu nic zupełnie.
No i? Co Wy na to drogie kobietki?