annus_annus
09.07.06, 12:22
Dziewczyny,
napiszcie jak to jest z tym znieczuleniem przy cc -
podobno lepsze jest zewnątrzoponowe - nie "zwala" tak ale
ciekawi mnie jak jak to przeżyłyście (psych. i fiz.)
Ja zamierzam rodzić na Madalińskiego dodam ,że jestem już w 35tc a dzidzia
ułożona pośladkowo - boję się jak to będzie
dajcie znać jak to u Was było
pozdrawiam