dodkowska
30.07.06, 14:47
jestem po terminie termin miałam na 29 lipca byłam dzisaj na ktg i nic sie
nie dzieje sa sawiania macicy ale lekarka powiedziała ze to przepowiadające i
ze mam przyjsc za 3 dni. dzidzia ma tetno ok mam pytanko od jakiego napiecia
są skurcze porodowe??