Jestem po porodzie 1,5 miesiąca,od jakiegoś czasu mam na pośladku pod skórą
zgrubienie,które zaczęło mnie boleć.Wydaje mi się,ale nie jestem pewna,że
podczas porodu dostałam tam jakiś zastrzyk,może coś przeciwbólowego przed
szyciem rany.Czy to mozliwe ?? Nie wiem nawet do jakiego lekarza się
udać.Może któraś z was ma jakiś pomysł na zidentyfikowanie tego

pozdrawiam