Dodaj do ulubionych

Dziwna sprawa

18.08.06, 23:23
Jestem po porodzie 1,5 miesiąca,od jakiegoś czasu mam na pośladku pod skórą
zgrubienie,które zaczęło mnie boleć.Wydaje mi się,ale nie jestem pewna,że
podczas porodu dostałam tam jakiś zastrzyk,może coś przeciwbólowego przed
szyciem rany.Czy to mozliwe ?? Nie wiem nawet do jakiego lekarza się
udać.Może któraś z was ma jakiś pomysł na zidentyfikowanie tego sad pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kinn26 Re: Dziwna sprawa 20.08.06, 15:09
      naprawde nikt nie wie co mi jest ??
      • jola427 Re: Dziwna sprawa 20.08.06, 15:21
        Ja miałam takie zgrubienia prawie po każdym zastrzyku, a trochę ich było. Więc
        jeżeli pamiętasz, że dostałaś zastrzyk, to prawdopodobnie jest to po nim.
        Zastanawiam się tylko dlaczego tyle czasu nie znika. Mi położne kazały
        rozcierać te miejsca. Czy byłaś już u ginekologa na poporodowej konsultacji?
        Dobrze by było jakbyś to zgrubienie pokazała lekarzowi. On rozwieje twoje
        wątpliwości. Pozdrawiam
    • atra1 Re: Dziwna sprawa 20.08.06, 15:58
      Głupio zabrzmi - mój pies tak kiedyś miał po zastrzyku. Potwornie bolesne, rozcierałyśmy, bo chyba się cuż otorbiło. Potem pękło (psice bolało) i był spokój.

      Ale nie wiem, czy na ludzi ma takie samop przełozenie.
      • alusia79 Re: Dziwna sprawa 20.08.06, 16:07
        Moja babcia takie zgrubienie miała nacinane sad Ale może wystarczy rozmasować?!
    • pojawaj Re: Dziwna sprawa 21.08.06, 11:58
      Nie trzeba tego masować, tylko robić ciepłe (powinny prawie parzyć!) okłady z
      wody z sodą oczyszczoną (1/2 szklanki wody + łyżeczka sody). Pomaga, sprawdzone!
      • doral2 Re: Dziwna sprawa 21.08.06, 14:29
        po mojemu to masz zwyczajnego pryszcza na tyłku i tyle...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka