Witam,w maju urodzi nam sie syn

i rozwazamy mozliwosc pobrania krwi pepowinowej. Czy ktos z Was ma jakies doswiadczenia z firmami oferujacymi taka usluge? Bardzo prosze o chocby krotkie przedstawienie swoich "wrazen" - to dla mnie wazne.Dziekuje i pozdrawiam