ewa9616
08.01.07, 08:53
Cześć dziewczyny, chciałam zapytać, czy w miejscu gdzie może pojawić się
druga kreska, jest fabryczne lekkie wgłębienie? Bo nie jestem teraz pewna,
czy miała ona kolor różowy, a coś widziałam. Możliwe,że jest jeszcze
wcześnie, żeby było lepiej widać,bo test zrobiłam 4 dni przed miesiączką,ale
już nie wytrzymałam i spróbowałam, ten 7 dni po stosunku. I w końcu nie wiem
jak mam rozumieć ten wynik?