Dodaj do ulubionych

Pytanie o test ciążowy

08.01.07, 08:53
Cześć dziewczyny, chciałam zapytać, czy w miejscu gdzie może pojawić się
druga kreska, jest fabryczne lekkie wgłębienie? Bo nie jestem teraz pewna,
czy miała ona kolor różowy, a coś widziałam. Możliwe,że jest jeszcze
wcześnie, żeby było lepiej widać,bo test zrobiłam 4 dni przed miesiączką,ale
już nie wytrzymałam i spróbowałam, ten 7 dni po stosunku. I w końcu nie wiem
jak mam rozumieć ten wynik?
Obserwuj wątek
    • aga_lub_marcin Re: Pytanie o test ciążowy 08.01.07, 09:29
      Moim zdaniem trzeba powtórzyc jak @ nie przyjdzie.Z mojego doświadczenia a
      robiłam testów na setki-Czasem się pojawia takie coś bezbarwne, daje nadzieje
      ale nie koniecznie to ciąża.
      W tym cyku co zaszłam robiłam test jakoś 2 czy 3 dni przed terminem i nie
      pokazał nic -dopiero po terminie @ ,tak ze zaczekaj conajmniej do terminu iz
      atestuj raz jeszcze,powodzenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka