Dodaj do ulubionych

Ma ktoś może płytkę z filmem o porodzie???????????

28.03.07, 13:02
Ma ktoś może płytkę z filmem o porodzie lub sam poród na płytce? Bardzo
chciałabym wcześniej podpatrzeć jak to wszystko wygląda.
Obserwuj wątek
    • iza_792 Re: Ma ktoś może płytkę z filmem o porodzie?????? 28.03.07, 15:04
      Kilka dni temu pojawił się na forum wątek w którym można było zobaczyć zdjęcia z
      porodów(np:w wodzie,w domu,w szpitalu s.n lub przez c.c).Jeśli Cię to interesuje
      to poszukaj w historii.Co prawda to nie film ale zawsze coś.Pozdrawiam smile
    • iza_792 Re: Ma ktoś może płytkę z filmem o porodzie?????? 28.03.07, 15:21
      Właśnie sobie przypomniałam,ze te zdjęcia oglądałam na forum u majówek,więc tam
      poszukaj.
      • jovila Re: Ma ktoś może płytkę z filmem o porodzie?????? 28.03.07, 18:29
        ja mam taką płytkę z jakiegos Shape ( z przed 2 lat), pożyczyłam od koleżanki,
        ale chyba nie chcę tego oglądać smile))
    • magda120975 Re: Ma ktoś może płytkę z filmem o porodzie?????? 28.03.07, 22:59
      Lepiej tego nie oglądaj!Twoje ciało będzie wiedziało jak rodzić.Wiem cos o tym
      bo pomimo niezbyt łatwego porodu poradziłam sobie bez wcześniejszego oglądania
      filmów.Każda z nas przeżywa to inaczej więc po co masz oglądać film a później
      na porodówce zastanawiać co robisz dobrze a co źle,bo będziesz myślała tylko o
      tych filmach?
      • sierpniowa_mama1 Re: Magda 29.03.07, 08:50
        Magda, masz rację, chyba jednak dam sobie spokój z szukaniem takiego filmiku,
        bo moja reakcja może być różna. A nie chciałabym się zacząć zamartwiać i
        dołować, bo póki co nie boję się porodu, choć to mój pierwszy.
        • yola13 do sierpniowa_mama 29.03.07, 11:37
          a to musi byc płytka czy moze byc link do jakiejs stronki? Mam 2 linki, 1 jest
          łagodny a drugi z You Tube bardzo realistyczny(tylko ze tu musisz załozyc sobie
          login na You Tube żeby móc ogladać), czy mam wkleić linki?
          • sierpniowa_mama1 Do Jola 13 29.03.07, 17:09
            Podaj te linki tylko może oprócz tego gdzie się muszę zalogować.
            • yola13 Re: Do Jola 13 29.03.07, 20:34
              tu masz pierwszy link, seria filmików od poczecia do narodzin, ostatni filmik
              (the third Trimester- na samym dole-nr.8)jest z porodem, ale jest to bardzo
              łagodna wersja porodu:
              www.pbs.org/wgbh/nova/miracle/program.html
              Tu masz filmik z You Tube, tu masz prawdziwy hardcore, ja po obejrzeniu tego
              ciesze się niezmiernie ze będę miała cc, filmik ten jest dostepny dla ludzi
              powyzej 18 lat, trzeba miec swój login do You tube zeby móc go obejrzeć, jeżeli
              nie masz to musisz go sobie założyć klikajac na "signing up":
              www.youtube.com/verify_age?next_url=/watch%3Fv%3D6h0nJa5uHMs

              • ankakoza Re: Do Jola 13 09.04.07, 23:29
                hej wszystkim. jejku ten drugi filmik to masakra.
    • aleksandra1977 do sierpniowa mama 29.03.07, 15:03
      www.birthdiaries.com/diary/birth024/
      www.birthdiaries.com/diary/birth027/
      www.birthdiaries.com/diary/birth001/
      www.birthdiaries.com/diary/birth017/
      www.birthdiaries.com/diary/birth012/
      • sierpniowa_mama1 Do aleksandra 1977 29.03.07, 17:08
        Wielkie dzięki za te linki. Oglądnęłam wszystkie oprócz cesarki, bo wolę na to
        nie patrzeć. I teraz już chciałabym iść rodzić, tak jak one, ale jeszcze muszę
        troszkę poczekać smile
        • edzia.79 Re: Do aleksandra 1977 29.03.07, 17:30
          o matko ale po co ludzie robia sobie takie zdjecia?????
          do albumu rodzinnego?
      • 24milenka poród ze starszymi dziećmi 29.03.07, 22:32
        To jest najlepsze: www.birthdiaries.com/diary/birth027/birth027.7.jpg
        • sierpniowa_mama1 Re: poród ze starszymi dziećmi 05.04.07, 13:54
          Jedyne co mi się bardzo w tym wszystkim nie podobało to to że jest tam taka
          jedna fotka na której leży kobieta od pasa w dół naga i tyle ludzi wokół niej w
          tym większość to dzieci! Ludzie, dajcie spokój, po co tam one? Po co je
          wtajemniczać w poród i wogóle...!!! Dziwię się tym ludziom, ale mają do tego
          prawo!
    • majowa-panna Re: Ma ktoś może płytkę z filmem o porodzie?????? 05.04.07, 18:06
      kobitki dajcie sobie spokój z tymi filmami i zdjęciami... czasem można dostać
      wstrząsu od tego oglądania, co innego jak się rodzi czy uczestniczy w porodzie
      OD POCZĄTKU a nie przychodzi na samo parcie... a jak się ogląda tylko zdjęcia z
      główką w kroczu to tak własnie jest.
      • edzia.79 Re: Ma ktoś może płytkę z filmem o porodzie?????? 05.04.07, 18:34
        tez tak mysle a pozniej dziewczyny mowia ze porod naturalny jest ochydny.normalnie nie widzi sie takich rzeczy i wszystko wyglada zupelnie naturalnie.
        • yola13 Re: Ma ktoś może płytkę z filmem o porodzie?????? 05.04.07, 19:24
          to ze sie nie widzi takich rzeczy to nie znaczy ze wszystko jest normalnie czy
          inaczej, podczas samego porodu faktycznie nie mysli sie o tym czy o tamtym, ale
          przychodzi taki moment w pologu lub po kiedy zaczynaja wychodzic rozne
          nieprawidlowosci, dyskomfort czy inne tego typu atrakcje ktore zwiazane sa z
          tym co z kobieta robia podczas porodu, piekne jest pojawienie sie nowego zycia
          ale sam porod to nic pieknego, piekne jest gdy ci dziecko klada na brzuchu ale
          nic pieknego nie ma w tym ze ci za przeproszeniem polozna czy lekarz nozycami
          porozpi....a intymne miejsce....itp, itd
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka