Dodaj do ulubionych

witaminki:)

30.10.07, 08:02
mam pytanko odnosnie witaminek,czy trezba brac je o tej samej
godzinie???wiem ze to dziwne pytanioe,ale wolałabym wiedziec jakie
macie zdanie na ten temat.
Obserwuj wątek
    • ala.81 Re: witaminki:) 30.10.07, 08:13
      ja biorę zawsze podczas obiadu, jednak nie ze względu na stałą porę ale dlatego
      że z pokarmem lepiej sie wchłaniają
    • ignis1978 Re: witaminki:) 30.10.07, 08:13
      Eeee, bez przesady. To nie antybiotykwink Jeśli masz brać je 3x dziennie, to
      najlepiej chyba po posiłkach głównych.

      Pozdrawiam
    • karola2314 Re: witaminki:) 30.10.07, 08:54
      to zwykłe dla kobiet w ciazysmile)),a niwiedziałam czy trzeab o tej
      samej porze je bracsmile
      • monis1979 Re: witaminki:) 30.10.07, 11:26
        lekarz mówi żeby brać w trakcie posiłku, ja biorę w trakcie śniadania
        • malgosia0023 Re: witaminki:) 30.10.07, 11:27
          Brałam tuż przed śniadaniem poijajać wodą.
          • monalisa.pl Re: witaminki:) 30.10.07, 12:30
            a ja biore roznie - albo po sniadaniu albo po obiedzie albo po
            kolacji

            nie mam stalej pory brania witamin tylko łykam wtedy kiedy zjem
            najwiekszy posiłek

            i nie biore w trakcie ale po zjedzonym posilku
            • bezak25 Re: witaminki:) 30.10.07, 12:54
              ja biore witaminki zawsze po obiedzie, a jako ze jeszcze dodatkowo 2 razy dziennie musze brac magnez (rano i wieczorem) to staram sie witaminy brac tak po srodku, czyli po poludniu. Ale tak ogolnie to nie ma chyba wiekszego znaczenia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka