karola2314 30.10.07, 08:02 mam pytanko odnosnie witaminek,czy trezba brac je o tej samej godzinie???wiem ze to dziwne pytanioe,ale wolałabym wiedziec jakie macie zdanie na ten temat. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ala.81 Re: witaminki:) 30.10.07, 08:13 ja biorę zawsze podczas obiadu, jednak nie ze względu na stałą porę ale dlatego że z pokarmem lepiej sie wchłaniają Odpowiedz Link Zgłoś
ignis1978 Re: witaminki:) 30.10.07, 08:13 Eeee, bez przesady. To nie antybiotyk Jeśli masz brać je 3x dziennie, to najlepiej chyba po posiłkach głównych. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
karola2314 Re: witaminki:) 30.10.07, 08:54 to zwykłe dla kobiet w ciazy)),a niwiedziałam czy trzeab o tej samej porze je brac Odpowiedz Link Zgłoś
monis1979 Re: witaminki:) 30.10.07, 11:26 lekarz mówi żeby brać w trakcie posiłku, ja biorę w trakcie śniadania Odpowiedz Link Zgłoś
malgosia0023 Re: witaminki:) 30.10.07, 11:27 Brałam tuż przed śniadaniem poijajać wodą. Odpowiedz Link Zgłoś
monalisa.pl Re: witaminki:) 30.10.07, 12:30 a ja biore roznie - albo po sniadaniu albo po obiedzie albo po kolacji nie mam stalej pory brania witamin tylko łykam wtedy kiedy zjem najwiekszy posiłek i nie biore w trakcie ale po zjedzonym posilku Odpowiedz Link Zgłoś
bezak25 Re: witaminki:) 30.10.07, 12:54 ja biore witaminki zawsze po obiedzie, a jako ze jeszcze dodatkowo 2 razy dziennie musze brac magnez (rano i wieczorem) to staram sie witaminy brac tak po srodku, czyli po poludniu. Ale tak ogolnie to nie ma chyba wiekszego znaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś