Dodaj do ulubionych

cesarka a kolejna ciaza...

18.01.08, 09:24
jestem 5 miesiecy po cesarce.w 2 miesiacu po porodzie dostalam @ teraz jest
ponad 5 miesiecy po cesarce.spozniala mi sie @ i zrobilam test ktory wyszedl
pozytywnie.wiem ze po cesarce nie mozna zajsc w ciaze ponad poltora roku.czy
ktoras z Was miala podobnie.
Obserwuj wątek
    • malgosia0023 Re: cesarka a kolejna ciaza... 18.01.08, 10:46

    • bunia0001 Re: cesarka a kolejna ciaza... 18.01.08, 11:07
      Ja obecnie jestem w 11 tyg ciąży, 10 miesięcy po cc. Lekarz mówi że
      na razie jest ok ale trzeba na siebie uważać. U mnie blizna narazie
      jest ładnie zrośnięta ale zobaczymy jak brzuszek urośnie. Teraz mam
      mieć planowane cc ze względu że stało się to tak szybko.
    • ania.silenter zaszłam 7 miesięcy po cc 18.01.08, 11:18
      wszystko było ok i w czasie ciąży i w czasie drugiego porodu. Druga
      też cc.
    • kasiak37 Re: cesarka a kolejna ciaza... 18.01.08, 12:24
      zycze Ci zeby sie wszystko dobrze skonczylo.A swoja droga to musze to
      napisac:jestes nieodpowiedzialna.
      • ju_ka Re: cesarka a kolejna ciaza... 18.01.08, 14:16
        Na pewno wszystko będzie dobrze,powinnaś po prostu więcej uważać na
        siebie,nie dźwigać starszaka,dużo odpoczywać i przede wszyskim nie
        stresować się.I jeszcze jedno-osądy takich osób jak kasiak37
        wypuszczaj zaraz drugim uchem (albo okiem smile
        • kasiak37 Re: cesarka a kolejna ciaza... 18.01.08, 14:24
          no najlepiej by bylo zajsc w ciaze po cc zaraz po 6 tygodniach pologu,autorka
          watku zaszla po 4 miesiacach,skoro po 5 miesiacach od porodu dowiedziala sie o
          ciazy.Uwazasz ze to niczym nie grozi a lekarze gadaja sobie byle gadac???????TO
          NIEODPOWIEDZIALNOSC,wiedzac czym to grozi i narazajac zycie swoje,nienarodzonego
          dziecka jak i narazajac najblizsza rodzine na ew.utrate najblizszej osoby-zony i
          matki.Ja zycze zeby sie dobrze skonczylo co nie znaczy ze nie mam swojego zdania
          na zachowanie autorki watku.
      • mamakingi Re: cesarka a kolejna ciaza... 18.01.08, 14:41
        Nie musiałaś tego pisac
        • kasiak37 Re: cesarka a kolejna ciaza... 18.01.08, 14:48
          taka jest prawda i bez sensu jest glaskanie po glowce i mowienie ze wszystko
          jest i bedzie super.A takie posty jak moje np. uwaza sie za okropne bo nie
          owijaja w bawelne.Sorry ale tak wlasnie jest.
          • arienne07 Re: cesarka a kolejna ciaza... 18.01.08, 17:38
            A ja dziś w pracy(służba zdrowia) spotkałam kobietę 36- letnią,
            która w gudniu urodziła siódme dziecko....wszystkie siedem przez
            cesarkę!!!
        • jusiiss kasiak37 18.01.08, 19:10
          Nikt Cię nie pytał o wyrażenie własnego zdania a autorka wątku szuka
          pocieszenia od mam,które były w podobnej sytuacji,a nie krytyki ze
          strony nadodpowiedzialnych ciężarnych.To,co ją spotkało ,może się
          zdarzyć każdej z nas,bo nie ma 100% antykoncepcji,tymbardziej przy
          burzy hormonalnej po porodzie.Wie to każda doświadczona mama.
    • chatmax Re: cesarka a kolejna ciaza... 18.01.08, 20:46
      Mnie lekarz mówił że kategorycznie przez 6 mcy ale lepiej odczekać
      nawet dwa lata
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka