Dodaj do ulubionych

Pytanie intymne :-)

13.06.08, 18:04
Naczytałam się, że kobiety w ciąży mają specyficzna wydzielinę- gęstą i kremową. he, ja takowej nie posiadam. Wizyta u lekarza dopiero za tydzień i jestem ciekawa czy powinnam ją mieć smile bo wiąże sie to z określonym hormonem oczywiscie. Jak jest u was? CZy któraś z was również tego nie odnotowała a mimo tego jest wszysko ok?
Obserwuj wątek
    • reni_78 Re: Pytanie intymne :-) 14.06.08, 10:31
      przy pierwszej ciąży miałam ją tylko raz w terminie odpowiadającym
      pierwszej niebyłej już miesiączce - dziecko zdrowe

      w drugiej mam ją w różnym natężeniu praktycznie przez cały
      czas /teraz 9mc/ - wg usg wszystko w porządku

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka