Naczytałam się, że kobiety w ciąży mają specyficzna wydzielinę- gęstą i kremową. he, ja takowej nie posiadam. Wizyta u lekarza dopiero za tydzień i jestem ciekawa czy powinnam ją mieć

bo wiąże sie to z określonym hormonem oczywiscie. Jak jest u was? CZy któraś z was również tego nie odnotowała a mimo tego jest wszysko ok?