03.10.03, 09:19
powiedzcie proszę, czy na 5dni przed spodziewaną miesiączka testy (uickwiev)
są wiarygodne? wyszedl mi ujemny a od poniedziałku czuję bóle podbrzysza
któcyhnigdy wczesnije nie miałam przed okresem. żadnych innych oznak (za
wyjątkiem licznych żyłek na piersiach ale piersi mnie nie bolą z reszta nigdy
nawe t w czasie okresu mnie nie bolały)pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • magdalena_76 Re: ciąża? 03.10.03, 10:08
      U mnie ten sam test właśnie 5 dni przed miesiączką powiedział, że jestem w
      ciąży. Wcześniej nam się nie udawało niestety i pomimo ujemnego wyniku testu
      ja czułam się bardzo dziwnie i inaczej niż zwykle, tak jak Ty teraz. Myślę, że
      to może być stres a poza tym kiedy mamy przed sobą ewentualność ciąży to zaraz
      zaczynamy się o wiele uważniej obserwować i to chyba wzmaga odczuwanie różnych
      objawów!
      Zaczekaj 48 godzin i zrób test jeszcze raz - wtedy być może podniesie się
      poziom hormonów i będzie wiadomo. Ja też zawsze robiłam 2 razy, bo nie
      chciałam mu uwierzyć smile
      pozdrawiam
      M.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka