madeira.online
08.05.09, 14:48
Witam!
Mam takie pytanie wyczytałam w gazecie,że od 37tc monitoruje się
ciężarna KTG , Jak to jest czy jeśli będę szła na wizytę do mojej
lekarki to ona mi KTG będzie robiła czy będę miała jeździć do
szpitala?? i Jeszcze jedno pytanie od którego tygodnia ciąży są
cotygodniowe wizyty u ginekologa?? ja jestem w 32tc , ale mam wizyty
kontrolne co 2tyg ponieważ mam założony szew na szyjce.