francka1979
04.06.09, 09:45
Jestem w 29 tyg. Mam wrażenie, że moje dziecko rusza się naokrągło w
brzuchu, kopie non stop bez przerwy. Wiem, że ruchy to jak
najbardziej prawidłowy objaw, że z dzieckiem jest wszystko ok, ale
wyczytałam gdzieś, ze zbyt intensywne ruchy moga świadczyć, że coś
jest nie tak. Czy faktycznie tak jest? Dodam, że biorę luteine i no-
spę bo twardnieje mi brzuch.