jestem w 29 tyg. ciaza przebiega bez jakichkolwiek powiklan

na szczescie
jednak mam do wszystkich mam tych przyszlych i obecnych pytanko od miesiaca
lekarz nie chce nic powiedziec na temat wagi i dlugosci dziecka twierdzac ze
nie jest to adekwatne do stanu faktycznego. troszku mnie to dziwi, dlatego
jestem ciekawa czy inni lekarze tez tak mowia. Z gory dziekuje za wszelkie
informacje