martulinek 22.02.04, 20:31 Jak samopoczucie? Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku... Napisz coś o swoich objawach i odczuciach Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
martka_k Re: Do martki_k 22.02.04, 22:42 Hej, hej, dzieki, jakos w zasadzie nie za wiele sie dzieje, poza tym, ze strasznie jestem zmeczona... Ostatnio juz mam w nocy problemy, zeby zasnac, ale i tak pol dnia spedzam w letargu, na granicy snu i jawy, nie nadajac sie do niczego... Piersi mi urosly, musialam sobie sprawic nowe staniki, ale nawet prawie nie bola. W ogole przybylo mi w objetosci -w spodnie tez juz sie nie mieszcze... Wymiotowac nie wymiotuje, od czasu do czasu mnie mdli, najczesciej na mysl o jakiejs konkretnej potrawie )) I to w zasadzie tyle -az sie martwie, czy wszystko ok... A jak u Ciebie??? Pozdrawiam Ciebie i fasolke )) Marta Odpowiedz Link Zgłoś
martulinek Re: Do martki_k 22.02.04, 23:05 Cieszę się, że się odezwałaś! U mnie też było spokojnie do soboty, kiedy zaczęłam odczuwać mdłości. Wcześniej właściwie wszystko było ok, oprócz zmęczenia, podobnie jak u Ciebie. Z tym że ja w nocy śpię jak suseł (no prawie bo ze dwa razy wstaję na siusiu, koszmar). Powoli zaczynam myśleć o większym rozmiarze stanika - bo w te co mam jeszcze się mieszczę, ale po zdjęciu widać pręgi od szwów. Poczekam jeszcze z dwa tygodnie, bo cały czas rosną. Czuję się z tym trochę dziwnie - jak w okresie dojrzewania, hehe, kiedy się trochę wstydziłam, że zaczyna coś tam być widać pod bluzką. Pozdrawiam serdecznie, jesteśmy na gorącej linii ))))))) Odpowiedz Link Zgłoś