Dodaj do ulubionych

Do martki_k

22.02.04, 20:31
Jak samopoczucie? Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku...
Napisz coś o swoich objawach i odczuciach smile
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • martka_k Re: Do martki_k 22.02.04, 22:42
      Hej, hej,
      dzieki, jakos w zasadzie nie za wiele sie dzieje, poza tym, ze strasznie jestem
      zmeczona... Ostatnio juz mam w nocy problemy, zeby zasnac, ale i tak pol dnia
      spedzam w letargu, na granicy snu i jawy, nie nadajac sie do niczego...
      Piersi mi urosly, musialam sobie sprawic nowe staniki, ale nawet prawie nie
      bola. W ogole przybylo mi w objetosci -w spodnie tez juz sie nie mieszcze...
      Wymiotowac nie wymiotuje, od czasu do czasu mnie mdli, najczesciej na mysl o
      jakiejs konkretnej potrawie smile))
      I to w zasadzie tyle -az sie martwie, czy wszystko ok...
      A jak u Ciebie???
      Pozdrawiam Ciebie i fasolke smile))
      Marta
    • martulinek Re: Do martki_k 22.02.04, 23:05
      Cieszę się, że się odezwałaś!
      U mnie też było spokojnie do soboty, kiedy zaczęłam odczuwać mdłości. Wcześniej
      właściwie wszystko było ok, oprócz zmęczenia, podobnie jak u Ciebie. Z tym że
      ja w nocy śpię jak suseł (no prawie bo ze dwa razy wstaję na siusiu, koszmar).
      Powoli zaczynam myśleć o większym rozmiarze stanika - bo w te co mam jeszcze
      się mieszczę, ale po zdjęciu widać pręgi od szwów. Poczekam jeszcze z dwa
      tygodnie, bo cały czas rosną. Czuję się z tym trochę dziwnie - jak w okresie
      dojrzewania, hehe, kiedy się trochę wstydziłam, że zaczyna coś tam być widać
      pod bluzką.
      Pozdrawiam serdecznie, jesteśmy na gorącej linii smile)))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka