Witam,
mam pytanko ,kiedy zaczynamy szturmowac państwowe przedszkola?
Mam starszego synka juz w zerówce ale zapomniałam kiedy składałam dokumenty do
przedszkoli.
Jestem trochę zestresowana ,bo bardzo mi zalezy aby synek dostał sie do
przedszkola blisko domu

Starszy nie dostał sie do 7 przedszkoli obok domu i
musielismy go wozić dosyć daleko

Teraz chciałabym to ominąć.
Dziekuję za odpowiedzi,
pozdrawiam
Martyna