aglesnik 08.06.04, 13:46 Szukam dobrej położnej w szpitalu na Raszei w Poznaniu.Może ktoś zna może ktoś korzystał. Proszę o opinię na temat szpitali w Poznaniu. Jestem w 6 miesiącu i nie wiem gdzie rodzić ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj