08.06.04, 13:46
Szukam dobrej położnej w szpitalu na Raszei w Poznaniu.Może ktoś zna może
ktoś korzystał.
Proszę o opinię na temat szpitali w Poznaniu.
Jestem w 6 miesiącu i nie wiem gdzie rodzić !
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka