Witam!
W nieblizszym czasie palnuję zajscie w ciąże. Szukam lekarza, ktory
odpowiednio przygotowalby mnie do tego, a także w przyszlosci poprowadzil
ciąże. Moja dotychczasowa gin poza zarzywaniem Foliku nie chciala mnie
skierowac na zadne badania-wg niej jest to niekonieczne. Sama nie wiem co o
tym sadzic.
Moze znacie jakis rzetelnych i milych lekarzy z Wrocka?

Z gory dziekuje
Natka