20.10.05, 11:13
Witam!
Mam problem tego typu ze chcial bym zmienic lekarza prowadzacego-moj ibecny
lekarz nie jest zbyt zangazowany w swoja prace.Ze wzgledu na to ze bede
rodzic na Karowej poprosila bym o kontak do dobrego lekarza z tego
szpitala.Bardzo dziekuje za informacje
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • zuziaa3 Re: lekarz 20.10.05, 21:53
      hallo!! pomoze mi ktos??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka