czołem,
czy któraś z Was chodzi/chodziła na kurs w tej szkole? jakie macie
doświadczenia? czy program byl sensowny, dowiedziałście się tego, czego
chciałyście, czy informacje specjalistów były wyczerpujące, dobór prowadzących
odpowiedni? zastanawiam się nad szkołą, i prawie już wybrałam, ale wolałabym
usłyszeć / poczytać tez o waszych doświadczeniach.
dodam, że nie szukam terapii zbiorowej, mówienie do brzucha i inne szamaństwa
załatwiam we własnym zakresie

- interesują mnie praktyczne informacje dot.
przygotowania do porodu naturalnego i aktywnego oraz opieki nad dzieckiem po
porodzie.
z góry dzięki za wszystkie uwagi!
pozdrowienia,
katka