ryba751 09.06.06, 18:39 Czy któraś rodzi we Wrocławiu słyszę tylko negatywne wypowiedzi czy jest az tak źle??? Co jest tam takiego?, byłam tam w środę załatwić poród rodzinny a lekarz mi mówi, że dużo pacjentek. To co narzekają i idą tam rodzić??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kikaaaa Re: Poród we Wrocławiu 09.06.06, 20:08 A gdzie będziesz rodzić i kiedy? Ja za 10 dni mam cc na Kamieńskiego. Bylam, obejrzałam, może to nie luksusy ale jest do zniesienia przez te kilka dni A co do opini negatywnych może warto widzieć plusy i podchodzić do tego z uśmiechem Bo jeżeli tylko będzie zdrowie to nie ma co przejmować się głupstwami A jak człowiek się usmiecha a nie warczy to inni są mu bardziej przychylni. Czytałaś Polliannę To dziala Głowa do góry i szybkiego porodu Gosia z niespodzianką Odpowiedz Link Zgłoś
nati_28 Re: Poród we Wrocławiu 10.06.06, 15:16 Ja zamierzam rodzić na Klinikach. Nie wiem jeszcze czy będzie to poród sn, czy też cc. Dowiem się pewnie na następnej wizycie. Na razie dzidziuś ułożony jest pośladkowo. Opinie o wszystkich wrocławskich szpitalach są różne, troche pozytywnych, troche negatywnych. Ja staram się widziec te pozytywne strony. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Głowa do góry. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś