Dodaj do ulubionych

Poród we Wrocławiu

09.06.06, 18:39
Czy któraś rodzi we Wrocławiu słyszę tylko negatywne wypowiedzi czy jest az
tak źle??? Co jest tam takiego?, byłam tam w środę załatwić poród rodzinny a
lekarz mi mówi, że dużo pacjentek. To co narzekają i idą tam rodzić???
Obserwuj wątek
    • kikaaaa Re: Poród we Wrocławiu 09.06.06, 20:08
      A gdzie będziesz rodzić i kiedy?
      Ja za 10 dni mam cc na Kamieńskiego.
      Bylam, obejrzałam, może to nie luksusy ale jest do zniesienia przez te kilka dni
      A co do opini negatywnych
      może warto widzieć plusy i podchodzić do tego z uśmiechem
      Bo jeżeli tylko będzie zdrowie to nie ma co przejmować się głupstwami
      A jak człowiek się usmiecha a nie warczy to inni są mu bardziej przychylni.
      Czytałaś Polliannę
      To dziala
      Głowa do góry i szybkiego porodu
      Gosia z niespodzianką
    • nati_28 Re: Poród we Wrocławiu 10.06.06, 15:16
      Ja zamierzam rodzić na Klinikach. Nie wiem jeszcze czy będzie to poród sn, czy
      też cc. Dowiem się pewnie na następnej wizycie. Na razie dzidziuś ułożony jest
      pośladkowo. Opinie o wszystkich wrocławskich szpitalach są różne, troche
      pozytywnych, troche negatywnych. Ja staram się widziec te pozytywne strony. Mam
      nadzieję, że będzie dobrze.

      Głowa do góry. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka