Dodaj do ulubionych

W którym z warszawskich szpitali...

09.11.06, 13:25
...oprócz Karowej nie robią lewatywy i dają bez łaski zzo tylko dlatego że
chcę za nie zapłacić i dostać?
Obserwuj wątek
    • lolinka2 Re: W którym z warszawskich szpitali... 09.11.06, 13:29
      w Zofii
      • falasarna Re: W którym z warszawskich szpitali... 09.11.06, 15:45
        No ja myślę, że w Zofii, żaden porządny anestezjolog nie robi znieczulenia, bo
        pacjentka chce i płaci, ale ma na uwadze, czy pacjentkę można w ten sposób
        znieczulić bez szkody dla niej i dziecka i oczywiście akcji porodowej.
        • urge Re: W którym z warszawskich szpitali... 09.11.06, 19:19
          No to jest jakby jasne -żaden anestezjolog w żadnym szpitalu nie zrobi tego
          jeśli są przeciwwskazania. Chodziło mi bardziej o to gdzie (bo że na Karowej to
          wiem z autopsji) po wykluczeniu przeciwwskazań (pamiętam że badali między
          innymi krzepliwość krwi) założą mi znieczulenie i nie będą przekonywać że to
          już niedługo więc może szkoda kasy albo że ich zdaniem jeszcze mnie
          wystarczająco nie boli... o tych kwestiach chciałabym sama decydować.
          • lolinka2 Re: W którym z warszawskich szpitali... 09.11.06, 19:25
            dostałam znieczulenie na 9 cm rozwarcia (drugą dawkę) bo poinformowałam krótko i
            zwięźle ze mnie tak kość ogonowa na*** (tzn boli), ze nie urodzę bez pomocy.
          • nalle Re: W którym z warszawskich szpitali... 10.11.06, 12:14
            jak juz mowilam Orlowski
            dostalam druga dawke znieczulenia 15 minut przed stwierdzeniem pelnego rozwarcia
            ani anestezjolog ani polozna nie probowaly mnie przekonywac, ze nie warto, juz
            niedlugo etc. za co pania aneztezjolog wielbie do dzis
            sytuacja miala miejsce niecaly miesiac temu
    • nalle Re: W którym z warszawskich szpitali... 09.11.06, 19:01
      w Orlowskim na Czerniakowskiej. bardzo polecam

      • dominika_t Re: W którym z warszawskich szpitali... 10.11.06, 10:08
        na Inflanckiej napewno, rodziłam rok temu w grudniu
        • kiro13 Re: W którym z warszawskich szpitali... 12.11.06, 16:03
          orlowski super szpital bardzo polecam a szczegolnie 1 lekarza ale to na priwa
          jak cos piszcie lekarz z powolania mily konkretny i zna sie na tym co robi !!
          ma podejscie rodzilam tam 19.09
          • channtall do krio13 12.11.06, 17:52
            prosze napisz mi na meila lekarza z orłowskiego z ktorym rodziłaś? czy znasz
            moze dr szachowskiego z tego szpitala albo de woźniewicza??
            z góry dziekuje smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka