urge 09.11.06, 13:25 ...oprócz Karowej nie robią lewatywy i dają bez łaski zzo tylko dlatego że chcę za nie zapłacić i dostać? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
falasarna Re: W którym z warszawskich szpitali... 09.11.06, 15:45 No ja myślę, że w Zofii, żaden porządny anestezjolog nie robi znieczulenia, bo pacjentka chce i płaci, ale ma na uwadze, czy pacjentkę można w ten sposób znieczulić bez szkody dla niej i dziecka i oczywiście akcji porodowej. Odpowiedz Link Zgłoś
urge Re: W którym z warszawskich szpitali... 09.11.06, 19:19 No to jest jakby jasne -żaden anestezjolog w żadnym szpitalu nie zrobi tego jeśli są przeciwwskazania. Chodziło mi bardziej o to gdzie (bo że na Karowej to wiem z autopsji) po wykluczeniu przeciwwskazań (pamiętam że badali między innymi krzepliwość krwi) założą mi znieczulenie i nie będą przekonywać że to już niedługo więc może szkoda kasy albo że ich zdaniem jeszcze mnie wystarczająco nie boli... o tych kwestiach chciałabym sama decydować. Odpowiedz Link Zgłoś
lolinka2 Re: W którym z warszawskich szpitali... 09.11.06, 19:25 dostałam znieczulenie na 9 cm rozwarcia (drugą dawkę) bo poinformowałam krótko i zwięźle ze mnie tak kość ogonowa na*** (tzn boli), ze nie urodzę bez pomocy. Odpowiedz Link Zgłoś
nalle Re: W którym z warszawskich szpitali... 10.11.06, 12:14 jak juz mowilam Orlowski dostalam druga dawke znieczulenia 15 minut przed stwierdzeniem pelnego rozwarcia ani anestezjolog ani polozna nie probowaly mnie przekonywac, ze nie warto, juz niedlugo etc. za co pania aneztezjolog wielbie do dzis sytuacja miala miejsce niecaly miesiac temu Odpowiedz Link Zgłoś
nalle Re: W którym z warszawskich szpitali... 09.11.06, 19:01 w Orlowskim na Czerniakowskiej. bardzo polecam Odpowiedz Link Zgłoś
dominika_t Re: W którym z warszawskich szpitali... 10.11.06, 10:08 na Inflanckiej napewno, rodziłam rok temu w grudniu Odpowiedz Link Zgłoś
kiro13 Re: W którym z warszawskich szpitali... 12.11.06, 16:03 orlowski super szpital bardzo polecam a szczegolnie 1 lekarza ale to na priwa jak cos piszcie lekarz z powolania mily konkretny i zna sie na tym co robi !! ma podejscie rodzilam tam 19.09 Odpowiedz Link Zgłoś
channtall do krio13 12.11.06, 17:52 prosze napisz mi na meila lekarza z orłowskiego z ktorym rodziłaś? czy znasz moze dr szachowskiego z tego szpitala albo de woźniewicza?? z góry dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś