Dodaj do ulubionych

dr M. Binkowska

IP: *.* 30.04.02, 12:34
Witam, mam pytanie dot. Waszej opinii na temat dr Malgorzaty Binkowskiej z Kliniki Poloznictwa i Ginekologii w szpitalu im. W. Orlowskiego przy Czerniakowskiej. Przyjmuje tez w prywatnym gabinecie na Jana Pawla II. Czy ktoras z Was miala z pania doktor kontakt, leczyla sie, ktorejs prowadzila ciaze. Czekam na wszelkie Wasze opinie.Pozdrawiam, sigja.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kleo Re: dr M. Binkowska IP: *.* 30.04.02, 13:13
      hejcos mi sie kojarzy ze moja przyjaciolka chodzila (i chodzi chyba dalej) do tej pani, bo pamietam adres -Jana Pawla itd.. Jak pamietam jej opinie, to byla baardzo zadowolona!smilepozdrcleo
      • Gość: sigja Re: dr M. Binkowska IP: *.* 30.04.02, 13:23
        Cleo/Kleo, jesli nie sprawiloby ci klopotu zagadnac przyjaciolke o wspomniana pania doktor to bylabym wdzieczna.bardzo chetnie wymienie doswiadczenia/opinie z twoja przyjaciolka takze na priva. dziekuje za posta. sigja

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka