Gość: sigja
IP: *.*
30.04.02, 12:34
Witam, mam pytanie dot. Waszej opinii na temat dr Malgorzaty Binkowskiej z Kliniki Poloznictwa i Ginekologii w szpitalu im. W. Orlowskiego przy Czerniakowskiej. Przyjmuje tez w prywatnym gabinecie na Jana Pawla II. Czy ktoras z Was miala z pania doktor kontakt, leczyla sie, ktorejs prowadzila ciaze. Czekam na wszelkie Wasze opinie.Pozdrawiam, sigja.