Dodaj do ulubionych

poród za granica

12.11.07, 17:08
w styczniu wyjezdzam z mezemdo niemiec na stale.troche sie boje
porodu za granica.tymbardziej ze nie znam dobrze niemieckiego.moze
ktos rodzil w niemieckim szpitalu.
Obserwuj wątek
    • malgosiek2 Re:Forum "Z dala od Polski" 12.11.07, 18:50
      może tam znajdziesz emamysmile
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=591

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka