kunegunda81 12.11.07, 17:08 w styczniu wyjezdzam z mezemdo niemiec na stale.troche sie boje porodu za granica.tymbardziej ze nie znam dobrze niemieckiego.moze ktos rodzil w niemieckim szpitalu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malgosiek2 Re:Forum "Z dala od Polski" 12.11.07, 18:50 może tam znajdziesz emamy forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=591 Odpowiedz Link Zgłoś