Gość: Boguś
IP: *.chello.pl
28.04.10, 20:47
Władze parku ogłosiły plan wycięcia 5400 zdrowych drzew pod pozorem
przerzedzenia drzewostanu. Chcą na to wydać 2 miliony złotych, w
sytuacji gdy jest tyle innych potrzeb. Jest to barbarzyństwo, które
ogołoci park- chyba że o to chodzi aby Go rozparcelować i sprzedać.
To pachnie jawnym przestępstwem - wydanie 2 milionów + sprzedaż
drewna. Ratujmy Park!!!!!!!!!!!!