Dodaj do ulubionych

ankieta pomocy!

12.07.10, 19:04
Moi Drodzy,
przygotowuję doktorat, w którym porównuję czym różnią się od siebie osoby z 8
największych miast Polski w zakresie spożycia produktów mlecznych.
Jak znajdziecie czas (20minut), to proszę pomóżcie mi i wypełnijcie ankietę.
Trzeba jeszcze 50 osób z Katowic i najbliższej okolicy.
Będę bardzo wdzięczna!
Joanna
www.ufale.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: hm Re: ankieta pomocy! IP: *.cable.smsnet.pl 12.07.10, 20:28
      Pij mleko będziesz kaleką. :)))
      • mary-mbc1 Re: ankieta pomocy! 14.07.10, 17:55
        ja znam hasło z agencji reklamowej: kup mleko będziesz wielki :-)
        zachęcam do wypełniania!
        • Gość: hm Re: ankieta pomocy! IP: *.cable.smsnet.pl 14.07.10, 20:28
          Złotko, już dawno to zrobiłem, mimo że krówskiej kazeiny unikam jak ognia.
          • mary-mbc1 Re: ankieta pomocy! 16.07.10, 15:41
            dzięki :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka