fiodorus
23.03.04, 14:22
Naiwnie sądziłem, ze admini ma pilnować na forum netykiety i strzec by nie
łamano tu prawa. Admini katowickiego forum ma to jednak w d... Te przyziemne
sprawy go nie interesują.
On jest tu po to by bronić intersów Ruchu Autonomii Śląska i Bund der
Wertriebenen.
W imię czego admini skasowałeś moją wczorajszą polemikę z Panem Franciszkiem?
Ty samozwańczy inkwizytorze!!!