Gość: leo IP: *.katowice.pik-net.pl 05.05.04, 06:46 oby tak sie stalo, nie mielismy dotad wojewody, ktory tak tepi przedsiebiorczosc jak obecny Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rarae Re: Dymisja wojewody IP: 81.210.102.* 05.05.04, 07:54 a możesz mi powiedzieć, w jaki to sposób wojewoda tępi przedsiebiorczość? Bo z tego co wiem to nie ma zbyt wielkich uprawnień żeby coś takiego robić. Chyba że w poslkim prawie zaszły ostatnio jakieś wielkie zmiany, o których nie słyszałem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiślak Re: Dymisja wojewody IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 05.05.04, 08:02 A gnojenie Gołębia to co??? Ocknij się Ćwoku herbu Ślepywron Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Dymisja wojewody IP: *.gwiazda.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.04, 18:02 Co z tego, że wiele spieprzył i tak za to nie będzie odpowiadał/ mimo wyrażnych uwag przy prywatyzacji przedsiębiorstw tępiący aktywność i rozwój- patrz: AGROMA/ jak inni politycy czy działacze.Lenistwo przy prywatyzacji urąga wszelkim zasadom.Może zapytamy jak przechodzą takie przekręty w Urzędzie.Temat dla prasy bardzo na czasie. Chodzi tu przecież o majatek społeczny , który przepada dostając się w nieodpowiednie ręce za pomocą jak wyżej. W prawie i odpowiedzialności społecznej jest ogromna luka, którą jak przypuszczam pozostawili sobie nasi wybrańcy i praktycznie za swoją niekompetencję i brak inicjatywy itd. nie odpowiadają przed nikim a w "nagrodę" a szczegolnie przez układy przechodzą na dobrze płatne posady np. do parlamentu europejskiego gdzie aż się roi od tych "zasłużonych" . Trzeba temu zapobiec nie głosując na nich.Media mają tu wielką rolę do spełnienia nie szkając tanich sensacji budować przyszłość dla obecnych i dalszych pokoleń. Odpowiedz Link Zgłoś