Gość: yo
IP: *.238.64.29.ip.abpl.pl
25.06.11, 00:24
Panie Marcinie Babko, proponuję sięgnąć po nowe wydawnictwo Lady Gaga - uwolni się Pan od neurotycznego Myslovitz. Cóż... Pan nie musi rozumieć trudniejszej w odbiorze muzyki.
W Pana rozumieniu cała ta neurotyczna muzyka - Radiohead, Blonde Redhead, Grandaddy, Sparklehorse i nowy Myslovitz - to raczej nie nadaje się do słuchania? Gratuluję Panu wrażliwości i gustu muzycznego.