Dodaj do ulubionych

Profanacja flagi

25.06.04, 13:54

W Niemczech rozszerza się skandal związany ze sprofanowaniem flagi państwowej
przez lata wiszącej na gmachu Reichstagu. Została sprzedana na aukcji
internetowej, a nabywcą tego niezbędnego w każdym gospodarstwie domowym
przedmiotu stała się niejaka Kristina C., która symbolem niemieckiej
państwowości ozdobiła prowadzony przez siebie dom schadzek w Halle.
Obserwuj wątek
    • carrramba Re: Profanacja flagi 25.06.04, 15:57
      grba napisał:

      >
      > W Niemczech rozszerza się skandal związany ze sprofanowaniem flagi państwowej
      > przez lata wiszącej na gmachu Reichstagu. Została sprzedana na aukcji
      > internetowej, a nabywcą tego niezbędnego w każdym gospodarstwie domowym
      > przedmiotu stała się niejaka Kristina C., która symbolem niemieckiej
      > państwowości ozdobiła prowadzony przez siebie dom schadzek w Halle.
      Najwięcej dystansu do swojej flagi i hymnu mają Amerykanie. Niczym dziwnym dla
      nich nie jest np. kostium kąpielowy uszyty z flagi. Hymn jest śpiewany na różne
      sposoby: hip-hop, metal etc. I nikogo to nie dziwi. Inna sprawa, czy nam to
      odpowiada ? Mnie nie. Są rzeczy, do których należy podchodzić w sposób poważny.
      Zarówno flaga jak i hymn, powinny być otoczone czcią.
      Ale mnie pewnie zaraz zakrzyczą na forum, więc kończę.
      Przed domem schadzek, w zupełności wystarczyłaby "czerwona latarnia" jak sądzę
      a flaga rzeczywiście nie powinna tam się znaleźć.
      • Gość: harc mistrz Re: Profanacja flagi IP: 62.233.241.* 25.06.04, 16:17
        Oj, głupia ta Kristina C., głupia....i rozwydrzona!
        CZUWAJ!
        • Gość: FRODO CZY BZYKAJA SIE W RYTM HYMNU IP: 213.25.168.* 08.07.04, 18:29
      • Gość: korn Re: Profanacja flagi IP: *.chello.pl 25.06.04, 18:55
        Amerykanie z jednej strony maja dystans do swojej flagi, z drugiej zas
        niezwykle swoj symbol narodowy szanuja. Eksponuja go rzeczywiscie na szereg
        roznych sposobow, jak to Amerykanie. Ale to jedna z tych rzeczy (nie mowie, ze
        niewielu), ktora ten specyficzny narod autentycznie laczy.
      • slezan Re: Profanacja flagi 08.07.04, 20:33
        Cześć to się należy Trójcy Przenajświętszej i Maryi Zawsze Dziewicy;-)
        • fiedelitas Re: Profanacja flagi 08.07.04, 20:45
          Hi,chcialbym miec te wasze problemy panowie gorole.
          Nom sie gospodarka wali, dziura w budzecie jak z tant na na Hajduki, a wos fahna
          interesuje.
          • hierowski Re: Profanacja flagi 09.07.04, 11:14
            flaga niemiecka nad burdelem ? - ciekawe co na to adi ?
            • carrramba Re: Profanacja flagi 09.07.04, 11:19
              hierowski napisał:

              > flaga niemiecka nad burdelem ? - ciekawe co na to adi ?
              Ta sygnaturka to prowokacja ?
              • Gość: katt Re: Profanacja flagi IP: *.dip0.t-ipconnect.de 09.07.04, 11:27
                Ja gorolsko, wie immer.
                • carrramba Re: Profanacja flagi 09.07.04, 11:31
                  Gość portalu: katt napisał(a):

                  > Ja gorolsko, wie immer.
                  To nie do Ciebie !
                  • Gość: -.- W NIEMCZECH ROZSZERZA SIE SKANDAL !!! IP: *.dip.t-dialin.net 09.07.04, 12:17
                    ...oczywiscie na lamach forum GW ...
                    • hierowski Re: W NIEMCZECH ROZSZERZA SIE SKANDAL !!! 12.07.04, 17:12
                      Tak, prowokacja gliwicka :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka