Gość: :P IP: *.gwiazda.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.04, 01:14 zadnych podwyzek!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: obywatel Oddać kopalnie rylom za darmo!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.04, 07:53 Już dawno to mówiłem, zobaczymy jak długo pociągną. I żadnych umorzeń wobec ZUS i fiskusa, niech funkcjonują jak normalne przedsiębiorstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rom67 Re: Oddać kopalnie rylom za darmo!!! IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 16.07.04, 13:16 Pie....icie obywatelu!!!!!!!!!!111 Odpowiedz Link Zgłoś
lmiller w dupach sie im poprzewracalo !! 16.07.04, 08:02 niezaduzo by przypadkiem chcieli !! Odpowiedz Link Zgłoś
agaton45 Re: w dupach sie im poprzewracalo !! 16.07.04, 11:52 kopidolstwo jest ręcami i nogamy w PRL. Nie bądźmy złośliwi, dajmy im jeszcze więcej niż żądają. Bardzo proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rom67 Re: w dupach sie im poprzewracalo !! IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 16.07.04, 13:21 Rozliczyc wszystkich prywaciarzy z niezaplaconych podatkow i z dzialalnosci w szarej strefie!!!!Zlodieje !!!!Paserzy i obszarnicy polskiej gospodarki to prywatni przdsiebiorcy!Gornicy to elita swiata pracowniczego odwazna by sprzecwic sie tej prostacko chamskiej bandzie prywatnych pracodawcow!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
settembrini Re: w dupach sie im poprzewracalo !! 16.07.04, 16:09 tak, to prawdziwa elita, ktorej niemal kazde wyjscie na ulice konczy sie stratami na kilkadziesiat tysiecy zlotych, demolowaniem siedziby holdingu, a bywa, ze i calej okolicy. to, ze w gornictwie dokonuje sie defraudacji na wielka skale nie usprawiedliwia ich. a jesli uwazaja, ze nalezy im sie wiecej to niech sie samozatrudnia, niech we wlasnych mikro przedsiebiorstwach pokaza ile maja energii i ile sa warci. > Rozliczyc wszystkich prywaciarzy z niezaplaconych podatkow i z dzialalnosci w > > szarej strefie!!!!Zlodieje !!!!Paserzy i obszarnicy polskiej gospodarki to > prywatni przdsiebiorcy!Gornicy to elita swiata pracowniczego odwazna by > sprzecwic sie tej prostacko chamskiej bandzie prywatnych pracodawcow!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rom67 do settembrini IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 18.07.04, 20:19 Hehehehe! Niezle to jest co napisale(a)s! Defraudacja na ogromna skale nieusprawiedliwia sprzeciwu wobec dziejacego sie zla!!!!!!! Wiesz wogole co piszesz??? Te kilkadziesiat tysiecy to jest pryszcz w porownani z tym jak nas w gornictwie okradaja!!!Zapewiniam cie ze z jednego przekretu zrobionego mozna by pokryc z nawiazka wszystkie ew.straty od paru lat!! ( a niema ich znowu tak wiele)!!!Pozatym ja sadzisz mamy patrzec na te przewaly i siedziec cicho!?? Po to by jakis zlodziej mial jeszce bardziej wypasiona dupe!??Tak oto ci chodzi !? Puknij sie w czolo!!!Harowa dla zlodizeji?? Nie !!!!Tak nie bedzie !!!Nie bedziemy dostawcami luksusowego zycia innym sami nie majac zadnego udzialu w zyskach ktore od lat generuja przynajmniej dwie spolki! KHW.SA i JSW.SA!!!!!!! I to by bylo na tyle! Odpowiedz Link Zgłoś