Dodaj do ulubionych

Bez porozumienia w sprawie podwyżek płac w kato...

IP: *.gwiazda.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.04, 01:14
zadnych podwyzek!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: obywatel Oddać kopalnie rylom za darmo!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.04, 07:53
      Już dawno to mówiłem, zobaczymy jak długo pociągną. I żadnych umorzeń wobec ZUS
      i fiskusa, niech funkcjonują jak normalne przedsiębiorstwo.
      • Gość: rom67 Re: Oddać kopalnie rylom za darmo!!! IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 16.07.04, 13:16
        Pie....icie obywatelu!!!!!!!!!!111
    • lmiller w dupach sie im poprzewracalo !! 16.07.04, 08:02
      niezaduzo by przypadkiem chcieli !!
      • agaton45 Re: w dupach sie im poprzewracalo !! 16.07.04, 11:52
        kopidolstwo jest ręcami i nogamy w PRL. Nie bądźmy złośliwi, dajmy im jeszcze
        więcej niż żądają. Bardzo proszę.
        • Gość: rom67 Re: w dupach sie im poprzewracalo !! IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 16.07.04, 13:21
          Rozliczyc wszystkich prywaciarzy z niezaplaconych podatkow i z dzialalnosci w
          szarej strefie!!!!Zlodieje !!!!Paserzy i obszarnicy polskiej gospodarki to
          prywatni przdsiebiorcy!Gornicy to elita swiata pracowniczego odwazna by
          sprzecwic sie tej prostacko chamskiej bandzie prywatnych pracodawcow!!!!!!
          • settembrini Re: w dupach sie im poprzewracalo !! 16.07.04, 16:09
            tak, to prawdziwa elita, ktorej niemal kazde wyjscie na ulice konczy sie
            stratami na kilkadziesiat tysiecy zlotych, demolowaniem siedziby holdingu, a
            bywa, ze i calej okolicy. to, ze w gornictwie dokonuje sie defraudacji na
            wielka skale nie usprawiedliwia ich. a jesli uwazaja, ze nalezy im sie wiecej
            to niech sie samozatrudnia, niech we wlasnych mikro przedsiebiorstwach pokaza
            ile maja energii i ile sa warci.

            > Rozliczyc wszystkich prywaciarzy z niezaplaconych podatkow i z dzialalnosci
            w
            >
            > szarej strefie!!!!Zlodieje !!!!Paserzy i obszarnicy polskiej gospodarki to
            > prywatni przdsiebiorcy!Gornicy to elita swiata pracowniczego odwazna by
            > sprzecwic sie tej prostacko chamskiej bandzie prywatnych pracodawcow!!!!!!
            • Gość: rom67 do settembrini IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 18.07.04, 20:19
              Hehehehe! Niezle to jest co napisale(a)s! Defraudacja na ogromna skale
              nieusprawiedliwia sprzeciwu wobec dziejacego sie zla!!!!!!! Wiesz wogole co
              piszesz??? Te kilkadziesiat tysiecy to jest pryszcz w porownani z tym jak nas
              w gornictwie okradaja!!!Zapewiniam cie ze z jednego przekretu zrobionego mozna
              by pokryc z nawiazka wszystkie ew.straty od paru lat!! ( a niema ich znowu tak
              wiele)!!!Pozatym ja sadzisz mamy patrzec na te przewaly i siedziec cicho!?? Po
              to by jakis zlodziej mial jeszce bardziej wypasiona dupe!??Tak oto ci chodzi !?
              Puknij sie w czolo!!!Harowa dla zlodizeji?? Nie !!!!Tak nie bedzie !!!Nie
              bedziemy dostawcami luksusowego zycia innym sami nie majac zadnego udzialu w
              zyskach ktore od lat generuja przynajmniej dwie spolki! KHW.SA i JSW.SA!!!!!!!
              I to by bylo na tyle!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka