Dodaj do ulubionych

Referendum w Czeladzi

IP: 62.233.241.* 26.07.04, 00:54
Wątpię, czy frekwencja dopisze!?...
Takie referenda lokalne powinny się odbywać częściej.
Po to, żeby zwyczajni ludzie mieli świadomość, że to oni są podmiotem
administracyjnych decyzji.
System demokratyczny wymaga społeczeństwa obywatelskiego!
...
CZUWAJCIE, CZELADZIANIE, TYLKO NIE ZAWALCIE TAK, JAK PRZED STULECIEM Z TĄ
KOLEJĄ!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka