Gość: harc mistrz
IP: 62.233.241.*
26.07.04, 00:54
Wątpię, czy frekwencja dopisze!?...
Takie referenda lokalne powinny się odbywać częściej.
Po to, żeby zwyczajni ludzie mieli świadomość, że to oni są podmiotem
administracyjnych decyzji.
System demokratyczny wymaga społeczeństwa obywatelskiego!
...
CZUWAJCIE, CZELADZIANIE, TYLKO NIE ZAWALCIE TAK, JAK PRZED STULECIEM Z TĄ
KOLEJĄ!!!