Gość: Mała IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 02.06.02, 12:27 Chcę zdawać na AE w Katowicach. Proszę o Wasze opinie na temat tej uczelni. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hehehe Re: Akademia Ekonomiczna IP: *.arcor-ip.net 02.06.02, 14:15 Swietna uczelnia, wszyscy absolwenci sa wzietymi managerami, zarabiaja krocie, maja swietne posady, sa intelektualnymi i moralnymi potentatami.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia K. Re: Akademia Ekonomiczna IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 02.06.02, 14:33 Odezwał się ten, co pewnie chodzi do jakiejś wspaniałej prywatnej "szkoły wyższej", za którą płacą jego nowobogaccy rodzice. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Student Re: Akademia Ekonomiczna IP: *.BMJ.net.pl 08.06.02, 17:14 Gość portalu: Mała napisał(a): > Chcę zdawać na AE w Katowicach. Proszę o Wasze opinie na temat tej uczelni. Zapraszam na Wydział Ekonomii - gwarantowane 4,5 roku studiów w dobrym towarzystwie i świetnej atmosferze. Nie będziesz się przemęczała :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
chejski Re: Akademia Ekonomiczna 10.06.02, 02:14 Odpowiedź nie jest prosta, bo pewnie nie masz wyboru. Gdybyś miała pieniądze, to byś studiowała w Nowym Sączu, SGH lub Koźmińskim (taka właśnie kolejność), a jak nie masz, to na naszym terenie nie ma lepszej "darmowej", ale to jest słaby poziom, no góra przeciętny jak na Polskę... Odpowiedz Link Zgłoś
chejski Re: Akademia Ekonomiczna 10.06.02, 02:15 Odpowiedź nie jest prosta, bo pewnie nie masz wyboru. Gdybyś miała pieniądze, to byś studiowała w Nowym Sączu, SGH lub Koźmińskim (taka właśnie kolejność), a jak nie masz, to na naszym terenie nie ma lepszej "darmowej", ale to jest słaby poziom, no góra przeciętny jak na Polskę... Odpowiedz Link Zgłoś