Dodaj do ulubionych

Akademia Ekonomiczna

IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 02.06.02, 12:27
Chcę zdawać na AE w Katowicach. Proszę o Wasze opinie na temat tej uczelni.
Obserwuj wątek
    • Gość: hehehe Re: Akademia Ekonomiczna IP: *.arcor-ip.net 02.06.02, 14:15
      Swietna uczelnia, wszyscy absolwenci sa wzietymi managerami, zarabiaja krocie,
      maja swietne posady, sa intelektualnymi i moralnymi potentatami....
      • Gość: Kasia K. Re: Akademia Ekonomiczna IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 02.06.02, 14:33
        Odezwał się ten, co pewnie chodzi do jakiejś wspaniałej prywatnej "szkoły
        wyższej", za którą płacą jego nowobogaccy rodzice.
    • Gość: Student Re: Akademia Ekonomiczna IP: *.BMJ.net.pl 08.06.02, 17:14
      Gość portalu: Mała napisał(a):

      > Chcę zdawać na AE w Katowicach. Proszę o Wasze opinie na temat tej uczelni.

      Zapraszam na Wydział Ekonomii - gwarantowane 4,5 roku studiów w dobrym
      towarzystwie i świetnej atmosferze. Nie będziesz się przemęczała :-))
    • chejski Re: Akademia Ekonomiczna 10.06.02, 02:14
      Odpowiedź nie jest prosta, bo pewnie nie masz wyboru. Gdybyś miała pieniądze,
      to byś studiowała w Nowym Sączu, SGH lub Koźmińskim (taka właśnie kolejność), a
      jak nie masz, to na naszym terenie nie ma lepszej "darmowej", ale to jest słaby
      poziom, no góra przeciętny jak na Polskę...
    • chejski Re: Akademia Ekonomiczna 10.06.02, 02:15
      Odpowiedź nie jest prosta, bo pewnie nie masz wyboru. Gdybyś miała pieniądze,
      to byś studiowała w Nowym Sączu, SGH lub Koźmińskim (taka właśnie kolejność), a
      jak nie masz, to na naszym terenie nie ma lepszej "darmowej", ale to jest słaby
      poziom, no góra przeciętny jak na Polskę...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka