Gość: Karlik
IP: *.cpe.quickclic.net
31.07.02, 17:28
Tym postem chcialbym podziekowac wszystkim za e-maile ktore
otrzymalem,dziekuje, ja tylko jestem jednym z wielu ktorzy mysla podobnie ,i
dopuki bedzie potrzeba bedziemy dalej tepic prusactwo i germanska
propagande,niech zyje polski Slask.