Dodaj do ulubionych

Podziekowanie

IP: *.cpe.quickclic.net 31.07.02, 17:28
Tym postem chcialbym podziekowac wszystkim za e-maile ktore
otrzymalem,dziekuje, ja tylko jestem jednym z wielu ktorzy mysla podobnie ,i
dopuki bedzie potrzeba bedziemy dalej tepic prusactwo i germanska
propagande,niech zyje polski Slask.
Obserwuj wątek
    • Gość: mrW Re: Podziekowanie IP: 5.1R2D* / *.blueyonder.co.uk 31.07.02, 19:20
      Co prawda nie bylem z jednych, ktorzy wyslali Ci posty ale jeste za twoimi
      pogladami i mozesz zawsze na mnie liczyc
      pyrsk.
    • Gość: Karlik Re: Podziekowanie IP: *.cpe.quickclic.net 31.07.02, 20:34
      Dziynki,pyrsk.
    • Gość: Schlesier Re: Podziekowanie Lod GOROLI bo lizes im Zic IP: *.mcbone.net / *.pppool.de 01.08.02, 07:22
      Gość portalu: Karlik napisał(a):

      > Tym postem chcialbym podziekowac wszystkim za e-maile ktore
      > otrzymalem,dziekuje, ja tylko jestem jednym z wielu ktorzy mysla podobnie ,i
      > dopuki bedzie potrzeba bedziemy dalej tepic prusactwo i germanska
      > propagande,niech zyje Niemiecki Oberschlesien
    • kaixo Re: Podziekowanie 01.08.02, 16:43
      milo ze mi podziekowales za trojana, ktorego ci wladowalem :-)))
      teraz tylko sobie czekaj 10 dni
      • Gość: Karlik Re: Podziekowanie IP: *.cpe.quickclic.net 02.08.02, 18:13
        kaixo napisał:

        > milo ze mi podziekowales za trojana, ktorego ci wladowalem :-)))
        > teraz tylko sobie czekaj 10 dni

        To wasze typowe zachowanie,zaskoczony nie jestem,a ta twoja probka jest za
        cienka,probuj dalej.
      • Gość: mrW Re: kon trojanski IP: 5.1R2D* / *.blueyonder.co.uk 02.08.02, 21:23
        kaixo napisał:

        > milo ze mi podziekowales za trojana, ktorego ci wladowalem :-)))
        > teraz tylko sobie czekaj 10 dni

        niezle, niezle - sproboj mi go wyslac, to sie pobawimy! (:-))
        • Gość: Karlik Do mrW IP: *.cpe.quickclic.net 04.08.02, 02:19
          mrW,pozdrawiam na poczatku,do tej pory chyba juz wiesz w jakie klocki sie tu
          gra i o co "biega",daj mi jakis namiar na kontakt z toba,jezeli chcesz,pyrsk.
          • Gość: Arnold Re: Do mrW IP: 213.186.78.* 04.08.02, 02:25
            uostow go w pokoju.
          • Gość: mrW Re: Do Karlika IP: 5.1R2D* / *.blueyonder.co.uk 04.08.02, 02:40
            Czamu nie,nie chca podawac moich namiarow i-netowych tu i teraz, ale moga
            podac swoj tel.,jezeli bedziesz mogl to tylko zadzwon i podaj swoj,jo Ci
            odzdzwonia i zwroca koszty(wysla poczta kase do rak wlasnych)
            -to nie jest zaden przekret - zaufajcie mi!
            tel; 0208 342 8862
            pozdrawiam
            • Gość: Karlik Re: Do Karlika IP: *.cpe.quickclic.net 04.08.02, 02:48
              Podej kierunkowy,pyrsk.
              • Gość: Arnold Re: Do Karlika IP: 213.186.78.* 04.08.02, 02:51
                A jak ci mesko drinknie to go namiyrz. czes, ida spac
                • Gość: Karlik Do Arnolda IP: *.cpe.quickclic.net 04.08.02, 02:53
                  Ja u Ciebie juz cma,przyjemnych snow,pyrsk.
              • Gość: mrW Re: Do Karlika IP: 5.1R2D* / *.blueyonder.co.uk 04.08.02, 02:55
                Wystarczy kierunkowy na UK i to co podalem(ja nnprawde nie wiem jaki jest
                kierunkowy na UK, bo nigdy do siebie nie dzwonilem - dzwon na informacje, oni
                ci pomoga jestem pewny)!
                Karlik !,sproboj przekonac Arnolda!,on mi nie wierzy!
                My "Slazacy" musimy cos z tym zrobic!
                • Gość: Arnold Re: Do Karlika IP: 213.186.78.* 04.08.02, 03:00
                  Jo ci wierza mrW, ale Karlik przegino z tym polskim slonskiem. Jo mysla ze
                  Slonsk jes slonski, tak jak Korsyka korsykansko itp. Ale mogiymy pogodac.
                  Pyrsk
                  • Gość: Karlik Do Arnolda IP: *.cpe.quickclic.net 04.08.02, 03:09
                    A godoles ze idziesz spac,no dobra,to co jo mysla po pojynciym polskigo Slonska
                    to taki kery wolny je,wszyske Slonzoki mogom w nim miyszkac bez zaglondanio w
                    papiory,pyrsk.
                  • Gość: mrW Re: Do Arnolda IP: 5.1R2D* / *.blueyonder.co.uk 04.08.02, 03:10
                    No! wlasnie o to chodzi!
                    myslolem,ze warto sie kiedys spotkoc "razem" w gronie i zaczac cos robic aby
                    bylo lepiej na G.Slasku!
                • Gość: Karlik Do mrW IP: *.cpe.quickclic.net 04.08.02, 03:04
                  Mysla ze to uczciwe chopisko,wiysz zeby komus tukej zaufac to trza lodwagi,jo
                  sie dowiym jaki do Ciebie je tyn kierunkowy i w nojblizszym czasie sie
                  lodezwia,tukej wszyscy my som niyufni i trza byc bardzo lostroznym,byda tyz
                  konczol pozdrowiom ,pyrsk.
                  • Gość: mrW Re: do Karlika IP: 5.1R2D* / *.blueyonder.co.uk 04.08.02, 03:19
                    Wiz mi nie zawioda Cie!
                    decyzja nalezy do Ciebie!
                    jo nigdy nie zawiodlem przyjaciela, ale oni zawiedli mnie!
                    to jest wszystko popierdo... i czasami ponad moje sily, ale nie ulegne bo
                    wiem,ze tak mnie wyksztalcili moi rodzice i dali mi to co teraz jest ciezko
                    dostac!
                    Dziekuje
                    pyrsk.
                    pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka