Dodaj do ulubionych

Studia na odległość na Uniwersytecie Śląskim

    • wilhelm4 AWF 29.11.05, 06:52
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=31899583&v=2&s=0
    • amoremio Re: Studia na odległość na Uniwersytecie Śląskim 11.12.05, 06:29
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=33294400
      tez troche na temat........
    • Gość: Student Re: Studia na odległość na Uniwersytecie Śląskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.05, 20:16
      Pan J.P. to bardzo bystry człowiek swego czasu. Potrafi zrealizować wszystko
      czego się podejmie.pewnego razu potrafił zmienic nawet zasady matematyczne żeby
      mu się wszystko zgadzało. jak ktos tworzy własna matematykę to nie należy się
      go czepiać tylko leczyć i izolować!!!
    • Gość: eon piecha i spolka IP: *.chello.pl 18.07.07, 00:23
      ehh jak sie na to patrzy z pewnej juz perspektywy czasowej i doswiadczen na
      innej uczelni to zal tylko, ze tyle czasu poszlo w proznie... a tam nic sie nie
      zmienilo... niestety
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka