Gość: aar IP: 217.153.29.* 24.09.02, 16:13 Nie Ciok tylko Ćwok ! Jak każdy tzw. "działacz" Solidarności. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: polit Re: Czy szef 'S' w kopalni Jas-Mos posługiwał się IP: *.dip.t-dialin.net 24.09.02, 17:58 Dosc szybko zapomniales o panu PREZYDENCIE.Jak go ktos zrobil za nadsztygara to znaczy ze razem chodzili do tej samej szkoly. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiora Re: Czy szef 'S' w kopalni Jas-Mos posługiwał się 24.09.02, 19:33 Ciok nadsztygarem!!!Chyba na dzien 1-go kwietnia!Przeciez to afera przekreslajaca kompetencje Dyrekcji(jego dzialu kadr i kier.ruchu zakl.gorn.),a takze okr.urzedu gorn.Ale coz sie dziwic,skoro inni dorobili sie tytulow naukowych,uprawnien czlonkow rad nadzorczych,...nie chodzac na zadne uczelnie czy egzaminy panstwowe.A swoja droga to juz J.Urban opisywal kiedys sylwetke J.C.z okazji strajkow.Przeciez w Jastrzebiu wszyscy wiedza jaka jest jego kariera i pozycja-NIE DO RUSZENIA(rusza innych,a nie J.C.-taki bedzie final) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dobry przyjaciel dajcie mu spokoj !!!!!!!!!!!!!!!11 IP: *.zory-sikorskiego.sdi.tpnet.pl 24.09.02, 20:50 co za czlowiek podal taka wiadomosc jako anonim czemu nie odkrył swojej twarzy co boi sie ? dla nas p Ciok jest dobrym czlowiekiem ,duzo nam pomogl i wielu ludzią ,w rzadzie kazdy ma cos za swoim kołnierzykiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pracownik z JAS-MOS ANDRZEJ JESTEŚMY Z TOBĄ IP: *.zory-sikorskiego.sdi.tpnet.pl 24.09.02, 21:03 Andrzej zawsze umi wyciagnac reke do osoby potrzebującej pomocy ,pomogł dużo górniką Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Górnik Re: ANDRZEJ JESTEŚMY Z TOBĄ IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 25.09.02, 14:11 Człowieku kto cię uczył języka polskiego? Czyżby ta sama nauczycielak co Andrzeja C? Podaj jaka to ALMA MATER. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: górnik ODWALCIE SIE OD NIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.zory-sikorskiego.sdi.tpnet.pl 24.09.02, 21:24 Odpowiedz Link Zgłoś
wlodek55 Re: ODWALCIE SIE OD NIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 25.09.02, 06:51 Facet.Ty chyba cierpisz na "roztrojenie" jażni. Ile Ci płacą za te brednie. A może Ty Ćwok jesteś ? Odpowiedz Link Zgłoś
kasiora Re: ODWALCIE SIE OD NIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 25.09.02, 12:51 taaak:w Zorach sa koledzy i to z tej samej opcji,o ktorych tez za niedlugo bedzie glosno! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Górnik Szef IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 25.09.02, 14:03 I to ma być osoba, godna najwyższego zaufania, która nastała po komuchach, by przywrócić ludziom wiare w człowieka? Ciok - kończ Wasć ze sobą i wstydu oszczędź. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elwer Re: Szef IP: *.bnet.pl / 10.10.34.* 26.09.02, 11:05 nie widzialem nadsztygara Andrzeja Cioka w zadymie pod Nadw.Sp.Weglowa.Chyba musial zaliczac zjazd na dol! Odpowiedz Link Zgłoś
kasiora Re: Szef-czyt.szewc... 05.11.02, 16:08 sprawa rozwojowa.Podobnoz zrzekl sie stanowiska nadsztygara!Ale czy mozna to zrobic tak samemu,bez konsekwencji?Co na to Derekcja i inni Kolesie?Ale jaja!!! Odpowiedz Link Zgłoś
do-las Re: Szef-czyt.szewc... 05.11.02, 19:34 kasiora napisał: Podobno zrzekl sie stanowiska nadsztygara! A ja słyszałem że ma zostać spowiednikiem Mariana. Odpowiedz Link Zgłoś
julka. Re: Szef-czyt.szewc... 05.11.02, 22:26 do-las napisał: > A ja słyszałem że ma zostać spowiednikiem Mariana. a ja słyszałam, że właśnie zaczął studia Odpowiedz Link Zgłoś