Dodaj do ulubionych

Czy szef "S" w kopalni Jas-Mos posługiwał się f...

IP: 217.153.29.* 24.09.02, 16:13
Nie Ciok tylko Ćwok ! Jak każdy tzw. "działacz" Solidarności.
Obserwuj wątek
    • Gość: polit Re: Czy szef 'S' w kopalni Jas-Mos posługiwał się IP: *.dip.t-dialin.net 24.09.02, 17:58
      Dosc szybko zapomniales o panu PREZYDENCIE.Jak go ktos zrobil za nadsztygara to
      znaczy ze razem chodzili do tej samej szkoly.
      • kasiora Re: Czy szef 'S' w kopalni Jas-Mos posługiwał się 24.09.02, 19:33
        Ciok nadsztygarem!!!Chyba na dzien 1-go kwietnia!Przeciez to afera
        przekreslajaca kompetencje Dyrekcji(jego dzialu kadr i kier.ruchu zakl.gorn.),a
        takze okr.urzedu gorn.Ale coz sie dziwic,skoro inni dorobili sie tytulow
        naukowych,uprawnien czlonkow rad nadzorczych,...nie chodzac na zadne uczelnie
        czy egzaminy panstwowe.A swoja droga to juz J.Urban opisywal kiedys sylwetke
        J.C.z okazji strajkow.Przeciez w Jastrzebiu wszyscy wiedza jaka jest jego
        kariera i pozycja-NIE DO RUSZENIA(rusza innych,a nie J.C.-taki bedzie final)
    • Gość: dobry przyjaciel dajcie mu spokoj !!!!!!!!!!!!!!!11 IP: *.zory-sikorskiego.sdi.tpnet.pl 24.09.02, 20:50
      co za czlowiek podal taka wiadomosc jako anonim czemu nie odkrył
      swojej twarzy co boi sie ? dla nas p Ciok jest dobrym
      czlowiekiem ,duzo nam pomogl i wielu ludzią ,w rzadzie kazdy ma
      cos za swoim kołnierzykiem
    • Gość: pracownik z JAS-MOS ANDRZEJ JESTEŚMY Z TOBĄ IP: *.zory-sikorskiego.sdi.tpnet.pl 24.09.02, 21:03
      Andrzej zawsze umi wyciagnac reke do osoby potrzebującej
      pomocy ,pomogł dużo górniką
      • Gość: Górnik Re: ANDRZEJ JESTEŚMY Z TOBĄ IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 25.09.02, 14:11
        Człowieku kto cię uczył języka polskiego? Czyżby ta sama
        nauczycielak co Andrzeja C? Podaj jaka to ALMA MATER.
    • Gość: górnik ODWALCIE SIE OD NIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.zory-sikorskiego.sdi.tpnet.pl 24.09.02, 21:24
      • wlodek55 Re: ODWALCIE SIE OD NIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 25.09.02, 06:51
        Facet.Ty chyba cierpisz na "roztrojenie" jażni.
        Ile Ci płacą za te brednie.
        A może Ty Ćwok jesteś ?
        • kasiora Re: ODWALCIE SIE OD NIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 25.09.02, 12:51
          taaak:w Zorach sa koledzy i to z tej samej opcji,o ktorych tez za niedlugo
          bedzie glosno!
    • Gość: Górnik Szef IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 25.09.02, 14:03
      I to ma być osoba, godna najwyższego zaufania, która nastała
      po komuchach, by przywrócić ludziom wiare w człowieka? Ciok -
      kończ Wasć ze sobą i wstydu oszczędź.
      • Gość: elwer Re: Szef IP: *.bnet.pl / 10.10.34.* 26.09.02, 11:05
        nie widzialem nadsztygara Andrzeja Cioka w zadymie pod Nadw.Sp.Weglowa.Chyba
        musial zaliczac zjazd na dol!
        • kasiora Re: Szef-czyt.szewc... 05.11.02, 16:08
          sprawa rozwojowa.Podobnoz zrzekl sie stanowiska nadsztygara!Ale czy mozna to
          zrobic tak samemu,bez konsekwencji?Co na to Derekcja i inni Kolesie?Ale jaja!!!
          • do-las Re: Szef-czyt.szewc... 05.11.02, 19:34
            kasiora napisał:

            Podobno zrzekl sie stanowiska nadsztygara!


            A ja słyszałem że ma zostać spowiednikiem Mariana.
            • julka. Re: Szef-czyt.szewc... 05.11.02, 22:26
              do-las napisał:
              > A ja słyszałem że ma zostać spowiednikiem Mariana.

              a ja słyszałam, że właśnie zaczął studia
              • do-las Re: Szef-czyt.szewc... 06.11.02, 10:11
                Tak.Na WUML-u.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka