Gość: ciekawy
IP: *.orange.pl
25.11.05, 01:32
szkoda tylko ze ci "fachowcy" to ci sami co ten pomnik robili i tego juz nikt
nie powie. GZUT to spieprzyl i teraz GZUT bedzie radzil jak to naprawic.
Paranoja!!! A co z tymi co wygrali przetarg na renowacje tego pomnika pani
prezydent Szołtysik!!! Co GZUT obiecał za wywalenie firmy, która to wygrała?!