IP: 62.233.185.* 03.03.06, 16:45
gdzie na piwo w katowicach??? bo ide sie dzis zabawic i nie wiem gdzie???
Obserwuj wątek
    • Gość: z81@tlen.pl Re: piwo IP: *.devs.futuro.pl 03.03.06, 17:05
      najlepiej na wino do parku, juz jest wystarczajaco cieplo !!
      • Gość: pirat Re: piwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.06, 21:34
        na Opolskiej
    • michal.podsiadlo Re: piwo 05.03.06, 12:59
      proponuje dworzec PKP

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka