Gość: megi IP: 62.233.185.* 03.03.06, 16:45 gdzie na piwo w katowicach??? bo ide sie dzis zabawic i nie wiem gdzie??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: z81@tlen.pl Re: piwo IP: *.devs.futuro.pl 03.03.06, 17:05 najlepiej na wino do parku, juz jest wystarczajaco cieplo !! Odpowiedz Link Zgłoś