Dodaj do ulubionych

Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Małysza

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.01.03, 00:08
Kiedyś był taki prezydent Przemyśla, który nie chciał Orkiestry
Owsiaka i wyszedł na durnia. Mamy nowego kandydata do tego
tytułu tylko szkoda, że tacy ludzie są u władzy.
Obserwuj wątek
    • Gość: Espitz. Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.netlandia.pl 21.01.03, 01:16
      Prawdopodobnie fiut czeka na łapówkę. I pewnie ją dostanie.
      Niestety.
      • Gość: Paula Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: proxy / 213.25.91.* 21.01.03, 08:25
        Obaj, przypuszczam, macie rację, niestety, tylko szkoda, że
        najbardziej ucierpią na tym dzieciaki, które chcą trenować.
        Film "Sami swoi" nic nie stracił na aktualności...
      • Gość: paweel Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 23.01.03, 11:52
        Boshe, ludzie mowicie o czyms o czym nie macie bladego pojęcia!
        Zeby ktos, chociaz pojedyncza osoba pofatygowała sie zeby
        dotrzec do prawdy! Ale, nie lepiej kogos opluwac! A na pewno
        prościej! Panowie dziennikarze, nie piszcie bzdur, bo to jak na
        razie wyglada dla mnie sensacje uknuta tylko po to ,zeby
        pogrązyć burmistrza! Mając kilka bzdurnych wypowiedzi nie mozna
        pisac artykułu- to nie sposob na dobre dziennikarstwo. A w ogole
        to szkoda słów na tego buca Wasowicza& spółkę i te bzdury
        wypisywane w gazecie.
    • Gość: wojtek Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.ruda-slaska.sdi.tpnet.pl 21.01.03, 08:41
      mieszkańcy Wisły muszą się zastanowić kogo wybierają na swojego
      burmistrza, bo czasami do władzy dochodzą wariaci !
    • Gość: Zibi Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.p.lodz.pl 21.01.03, 08:54
      Mamy jeszcze 5 minut kariery Adama Małysza. Jeżeli nie
      wykorzystamy takiego autorytetu dla przyciągnięcia młodych ludzi
      do tego sportu to będziemy czekać znów 30lat. Ja już tego
      niedoczekam. A burmistrz oczywiście myśli o swojej dupie, którą
      chciałby smarować na skórze Adama.
    • Gość: suchy Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.03, 08:59
      i jak z tym naszym sportem w ogólnym tego slowa znaczeniu ma byc
      w przyszlosci jak znajdzie sie taki burmistrzunio co zamiast
      zajac sie kupa powazniejszych spraw bruzdzi???
      fffeeeeee
      zastanow sie pan burmistrzu, zstanow
    • hiubi Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma 21.01.03, 09:33
      To przecież ten burmistrz powinien jeszcze pomagać w znalezieniu sponsora. A że
      zmienia nazwę klubu (jednaj sekcji) to chyba normalka (spójrzmy na ekstraklasę,
      koszykówkę i in!!!)


      Panie burmistrzu list dziękczynny pisać do prezesa, że sponsora znalazł i do
      Ustronianki, że kasę dała na dzieciakó z pana miasta!!!
    • Gość: kibic Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: proxy / *.server.ntl.com 21.01.03, 09:49
      Nie róbcie wody z mózgu! Wojtowicz przegral sromotnie w
      pierwszej turze wyborów z Poloczkiem, teraz animozje rozdmuchuje
      przy pomocy Malysza! Chwala Ustroniance za kase, dziala
      racjonalnie - duza promocja dla slabej wody... Oby ofiará
      sporów nie padla skocznia w Malince....
      • Gość: Jasiu Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.umtychy.pl / 195.205.244.* 21.01.03, 10:13
        Wedle mnie to sprawa powina zajac sie jakas komisja
        sportu Rady Gminy w Wisle, a jesli komisji takiej nie ma
        to nawet sama Rada przypominajac burmistrzowi gdzie jego
        miejsce, pogonic go do galopu zeby nie robil obciachu
        sobie i Wisle.
        • Gość: Dudi Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.t15.ds.pwr.wroc.pl 21.01.03, 12:04
          co tam komisje, na taczce takiego burmistrza wywieść.
    • Gość: duch Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.03, 10:33
      zaściankowy beton.
    • Gość: Leszek Kodlubaj Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.proxy.aol.com 21.01.03, 11:22
      Sadze ze masto Wisla potrzebuje prawdziwego burmistzra, a nie
      jakiegos tam krotkomyslacego i widzacego "zaku zapytania"
      Dzisiaj jest Malysz a pozniej wielkie nic. Cos takiego
      zawdzieczamy tylko takim "pytajnikom"
      z ubolewaniem Leszek Tadeusz Kodlubaj
    • Gość: errror Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.03, 11:34
      "Wisła Ustronianka Poloczek" - remedium na muchy w nosie
      burmistrza, Może jeszcze coś dorzuci z wlasnej kieszeni?
    • Gość: AdM Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.pkobp.pl 21.01.03, 12:20
      Słoma z papci wychodzi Panu burmistrzowi....widać lubi nasze
      małe polskie piekiełko- czuje się jak ryba w wodzie. Kto wybrał
      tego osła!
    • Gość: slawekg Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: 217.153.14.* 21.01.03, 13:38
      Przychylam się do opinii, że burmistrzowi chodzi o szmal. Poza
      tym zmiana nazwy osoby prawnej, jaką jest klub sportowy, nie
      powoduje wygasniecia przysługujących jej praw. To elementarz
      prawa, ale dla pana P. to niezdobyte wyżyny wiedzy. Z resztą po
      co mu wiedza?...
    • Gość: Yogi Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.01.03, 14:06
      A może burmistrz wolałby żeby klub nazywał sie KS Poloczek
      Wisła? Pewnie dało by sie to załatwic jeśli ten Poloczek wyłozy
      650 tys. zł rocznie na klub. I nie sie nie zasłania dotacjami
      miejskimi bo to są pieniadze miasta a nie jego prywatne. I
      nazwa miastata nadal jest w nazwie klubu.
    • Gość: Rusiec Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: 213.76.144.* 21.01.03, 15:02
      Wlaśnie pan Burmistrz pokazuje typowe kretyńskie podejście do
      sprawy. Też do ostanich wyborów samorządowych mieliśmy w Ruścu
      takiego typka teraz na szczęście już go nie ma. Jeśli burmistrz
      jest taki mądry niech poszuka lepszego sponsora!
      • Gość: chris Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.69.202.62.dial.bluewin.ch 21.01.03, 19:21
        NIESAMOWITE!!!!
        Wlasnie "dzieki" takim wladzom bedziemy czekac na nastepce
        Malysza nie 30 lat,a wiecznosc.
      • Gość: rafal Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: 5.2.1R1D* / 10.162.91.* 21.01.03, 19:23
        Pan ten zdaje sie byc w jakis sposob zwiazany z partia Leppera;
        ten sam cel: burzyc i przeszkadzac.
        • Gość: cyzio Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 21.01.03, 20:16
          A ten dureń burmistrz to z jakiej politycznej opcji ?
    • Gość: pr Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: 213.17.150.* 21.01.03, 20:38
      ustronianka jest ok.poloczek jest zawistny,zazdrosci tego logo
      na kaskach idącego w cały świat.ustroń mu się nie podoba a to
      miasto partnerskie.
      • Gość: LeK Sukces ma wielu ojców... IP: *.visp.energis.pl 21.01.03, 22:00
        Politycy i działacze...
        Każdy ma jakieś interesy...
        Jaki interes mogą mieć działacze WKS Zakopane w tym, że nie chcą puścić
        Marcina Bachledy do AZS Katowice mimo, że on tego chce?
        Dlaczego Rodzice Marcina Bachledy nie mieli biletów i wejściówek
        Na PŚ w Zakopanem - słyszałem że było ok 3000 wejściówek dla VIP-ów
        a mama Marcina usłyszała, że ma kupić sobie bilet...
        W sobotę oglądała syna w telewizji, a w niedziale - kiedy Marcin
        się wywrócił - z poza barierek...
        Gdzie są Ci działacze kiedy trzeba załatwić tak podstawowe sprawy
        jak np. wejściówki dla rodziców Marcina Bachledy...
        przykre ale prawdziwe...
        • Gość: maszq Re: panie Poloczek IP: 62.233.194.* 22.01.03, 08:35
          przekształć się pan na aparat do liczenia owiec, bądz pomiaru
          siły wiatru... oddaj fotel komuś, komu halny między uszami nie
          wieje.
    • Gość: Szu Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.pik / *.postep.pl 22.01.03, 16:31
      Pan burmistrz mówi o 8% budżetu przekazanych na sport. Niech powie ile tego
      jest w konkretnych złotówkach a nie w procentach. Zresztą % to pan burmistrz
      może z panem radnym w barze na Oazie omawiać w jego barze. Nie rozumiem jak ten
      facet po raz kolejny już został burmistrze. To naprawdę fascynujące. Gdzie
      spojrzę w Beskidach to coś się robi a tu tylko rynek rozpieprzyli. Już nawet na
      telebim nie ma kasy a przed wyborami jeszcze mieli skocznę budować.
    • Gość: paweel Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 23.01.03, 11:55
      A szczerze mowiac to straciłem całe zaufanie i szacunek
      do "gazety wyborczej" - bo lepsze bzdury to ja moge powypisywac
      za mneijsze pieniądze! Zmieńcie dziennikarzy bo jak tak dalej
      pójdzie to zeszmacicie sie do reszty!
      • Gość: szarisz Pan, Panie Poloczek IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 23.01.03, 12:15
        nie podszywaj się pod paweela...
    • kzalecki Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma 24.01.03, 10:40
      Nie jest ważne jak nazywa się klub , ważne jest że dzieciaki
      mają możliwość trenowania a trenerzy przyzwoite warunki pracy.A
      pan burmistrz jest przeciw, gdyż pewnie nie ma z tego
      sponsoringu żadnych profitów, a pewnie by chciał.
    • Gość: krzysio Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: 217.153.48.* 25.01.03, 15:28
      Panie Burmistrzu, z całym szacunkiem, może czas na rezygnację ze
      stanowiska....
    • Gość: Anna D. USA Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 30.01.03, 01:39
      Patriotyzm to wspaniala sprawa, ale business tez ma swoje prawa.
      Nie wyobrazam sobie sportu w USA, ktory ma sponsorow i
      pozostaja anonimowi. Jesli ktos ma hojna "kieszen", to
      trzeba podziekowac
      troche dyplomacji, troche dobrej woli. Przy okazji, my tutaj
      daleko od kraju towarzyszymy Panu Adamowi w jego karierze i
      czekamy na jego krajowych rywali - bedzie jemu razniej.Kocham
      Wisle, bo kiedys mieszkalam w tym uroczym zakatku, ba - uczylam
      WFu. Mam nadzieje, ze dobro i wyzsze wartosci zwycieza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka