Gość: Tommy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.01.03, 00:08 Kiedyś był taki prezydent Przemyśla, który nie chciał Orkiestry Owsiaka i wyszedł na durnia. Mamy nowego kandydata do tego tytułu tylko szkoda, że tacy ludzie są u władzy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Espitz. Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.netlandia.pl 21.01.03, 01:16 Prawdopodobnie fiut czeka na łapówkę. I pewnie ją dostanie. Niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paula Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: proxy / 213.25.91.* 21.01.03, 08:25 Obaj, przypuszczam, macie rację, niestety, tylko szkoda, że najbardziej ucierpią na tym dzieciaki, które chcą trenować. Film "Sami swoi" nic nie stracił na aktualności... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paweel Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 23.01.03, 11:52 Boshe, ludzie mowicie o czyms o czym nie macie bladego pojęcia! Zeby ktos, chociaz pojedyncza osoba pofatygowała sie zeby dotrzec do prawdy! Ale, nie lepiej kogos opluwac! A na pewno prościej! Panowie dziennikarze, nie piszcie bzdur, bo to jak na razie wyglada dla mnie sensacje uknuta tylko po to ,zeby pogrązyć burmistrza! Mając kilka bzdurnych wypowiedzi nie mozna pisac artykułu- to nie sposob na dobre dziennikarstwo. A w ogole to szkoda słów na tego buca Wasowicza& spółkę i te bzdury wypisywane w gazecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.ruda-slaska.sdi.tpnet.pl 21.01.03, 08:41 mieszkańcy Wisły muszą się zastanowić kogo wybierają na swojego burmistrza, bo czasami do władzy dochodzą wariaci ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zibi Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.p.lodz.pl 21.01.03, 08:54 Mamy jeszcze 5 minut kariery Adama Małysza. Jeżeli nie wykorzystamy takiego autorytetu dla przyciągnięcia młodych ludzi do tego sportu to będziemy czekać znów 30lat. Ja już tego niedoczekam. A burmistrz oczywiście myśli o swojej dupie, którą chciałby smarować na skórze Adama. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: suchy Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.03, 08:59 i jak z tym naszym sportem w ogólnym tego slowa znaczeniu ma byc w przyszlosci jak znajdzie sie taki burmistrzunio co zamiast zajac sie kupa powazniejszych spraw bruzdzi??? fffeeeeee zastanow sie pan burmistrzu, zstanow Odpowiedz Link Zgłoś
hiubi Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma 21.01.03, 09:33 To przecież ten burmistrz powinien jeszcze pomagać w znalezieniu sponsora. A że zmienia nazwę klubu (jednaj sekcji) to chyba normalka (spójrzmy na ekstraklasę, koszykówkę i in!!!) Panie burmistrzu list dziękczynny pisać do prezesa, że sponsora znalazł i do Ustronianki, że kasę dała na dzieciakó z pana miasta!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: proxy / *.server.ntl.com 21.01.03, 09:49 Nie róbcie wody z mózgu! Wojtowicz przegral sromotnie w pierwszej turze wyborów z Poloczkiem, teraz animozje rozdmuchuje przy pomocy Malysza! Chwala Ustroniance za kase, dziala racjonalnie - duza promocja dla slabej wody... Oby ofiará sporów nie padla skocznia w Malince.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasiu Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.umtychy.pl / 195.205.244.* 21.01.03, 10:13 Wedle mnie to sprawa powina zajac sie jakas komisja sportu Rady Gminy w Wisle, a jesli komisji takiej nie ma to nawet sama Rada przypominajac burmistrzowi gdzie jego miejsce, pogonic go do galopu zeby nie robil obciachu sobie i Wisle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dudi Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.t15.ds.pwr.wroc.pl 21.01.03, 12:04 co tam komisje, na taczce takiego burmistrza wywieść. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: duch Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.03, 10:33 zaściankowy beton. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszek Kodlubaj Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.proxy.aol.com 21.01.03, 11:22 Sadze ze masto Wisla potrzebuje prawdziwego burmistzra, a nie jakiegos tam krotkomyslacego i widzacego "zaku zapytania" Dzisiaj jest Malysz a pozniej wielkie nic. Cos takiego zawdzieczamy tylko takim "pytajnikom" z ubolewaniem Leszek Tadeusz Kodlubaj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: errror Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.03, 11:34 "Wisła Ustronianka Poloczek" - remedium na muchy w nosie burmistrza, Może jeszcze coś dorzuci z wlasnej kieszeni? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AdM Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.pkobp.pl 21.01.03, 12:20 Słoma z papci wychodzi Panu burmistrzowi....widać lubi nasze małe polskie piekiełko- czuje się jak ryba w wodzie. Kto wybrał tego osła! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slawekg Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: 217.153.14.* 21.01.03, 13:38 Przychylam się do opinii, że burmistrzowi chodzi o szmal. Poza tym zmiana nazwy osoby prawnej, jaką jest klub sportowy, nie powoduje wygasniecia przysługujących jej praw. To elementarz prawa, ale dla pana P. to niezdobyte wyżyny wiedzy. Z resztą po co mu wiedza?... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yogi Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.01.03, 14:06 A może burmistrz wolałby żeby klub nazywał sie KS Poloczek Wisła? Pewnie dało by sie to załatwic jeśli ten Poloczek wyłozy 650 tys. zł rocznie na klub. I nie sie nie zasłania dotacjami miejskimi bo to są pieniadze miasta a nie jego prywatne. I nazwa miastata nadal jest w nazwie klubu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rusiec Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: 213.76.144.* 21.01.03, 15:02 Wlaśnie pan Burmistrz pokazuje typowe kretyńskie podejście do sprawy. Też do ostanich wyborów samorządowych mieliśmy w Ruścu takiego typka teraz na szczęście już go nie ma. Jeśli burmistrz jest taki mądry niech poszuka lepszego sponsora! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chris Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.69.202.62.dial.bluewin.ch 21.01.03, 19:21 NIESAMOWITE!!!! Wlasnie "dzieki" takim wladzom bedziemy czekac na nastepce Malysza nie 30 lat,a wiecznosc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafal Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: 5.2.1R1D* / 10.162.91.* 21.01.03, 19:23 Pan ten zdaje sie byc w jakis sposob zwiazany z partia Leppera; ten sam cel: burzyc i przeszkadzac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyzio Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 21.01.03, 20:16 A ten dureń burmistrz to z jakiej politycznej opcji ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pr Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: 213.17.150.* 21.01.03, 20:38 ustronianka jest ok.poloczek jest zawistny,zazdrosci tego logo na kaskach idącego w cały świat.ustroń mu się nie podoba a to miasto partnerskie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LeK Sukces ma wielu ojców... IP: *.visp.energis.pl 21.01.03, 22:00 Politycy i działacze... Każdy ma jakieś interesy... Jaki interes mogą mieć działacze WKS Zakopane w tym, że nie chcą puścić Marcina Bachledy do AZS Katowice mimo, że on tego chce? Dlaczego Rodzice Marcina Bachledy nie mieli biletów i wejściówek Na PŚ w Zakopanem - słyszałem że było ok 3000 wejściówek dla VIP-ów a mama Marcina usłyszała, że ma kupić sobie bilet... W sobotę oglądała syna w telewizji, a w niedziale - kiedy Marcin się wywrócił - z poza barierek... Gdzie są Ci działacze kiedy trzeba załatwić tak podstawowe sprawy jak np. wejściówki dla rodziców Marcina Bachledy... przykre ale prawdziwe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maszq Re: panie Poloczek IP: 62.233.194.* 22.01.03, 08:35 przekształć się pan na aparat do liczenia owiec, bądz pomiaru siły wiatru... oddaj fotel komuś, komu halny między uszami nie wieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szu Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.pik / *.postep.pl 22.01.03, 16:31 Pan burmistrz mówi o 8% budżetu przekazanych na sport. Niech powie ile tego jest w konkretnych złotówkach a nie w procentach. Zresztą % to pan burmistrz może z panem radnym w barze na Oazie omawiać w jego barze. Nie rozumiem jak ten facet po raz kolejny już został burmistrze. To naprawdę fascynujące. Gdzie spojrzę w Beskidach to coś się robi a tu tylko rynek rozpieprzyli. Już nawet na telebim nie ma kasy a przed wyborami jeszcze mieli skocznę budować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paweel Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 23.01.03, 11:55 A szczerze mowiac to straciłem całe zaufanie i szacunek do "gazety wyborczej" - bo lepsze bzdury to ja moge powypisywac za mneijsze pieniądze! Zmieńcie dziennikarzy bo jak tak dalej pójdzie to zeszmacicie sie do reszty! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szarisz Pan, Panie Poloczek IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 23.01.03, 12:15 nie podszywaj się pod paweela... Odpowiedz Link Zgłoś
kzalecki Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma 24.01.03, 10:40 Nie jest ważne jak nazywa się klub , ważne jest że dzieciaki mają możliwość trenowania a trenerzy przyzwoite warunki pracy.A pan burmistrz jest przeciw, gdyż pewnie nie ma z tego sponsoringu żadnych profitów, a pewnie by chciał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzysio Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: 217.153.48.* 25.01.03, 15:28 Panie Burmistrzu, z całym szacunkiem, może czas na rezygnację ze stanowiska.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna D. USA Re: Konflikt burmistrza Wisły z prezesem klubu Ma IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 30.01.03, 01:39 Patriotyzm to wspaniala sprawa, ale business tez ma swoje prawa. Nie wyobrazam sobie sportu w USA, ktory ma sponsorow i pozostaja anonimowi. Jesli ktos ma hojna "kieszen", to trzeba podziekowac troche dyplomacji, troche dobrej woli. Przy okazji, my tutaj daleko od kraju towarzyszymy Panu Adamowi w jego karierze i czekamy na jego krajowych rywali - bedzie jemu razniej.Kocham Wisle, bo kiedys mieszkalam w tym uroczym zakatku, ba - uczylam WFu. Mam nadzieje, ze dobro i wyzsze wartosci zwycieza. Odpowiedz Link Zgłoś