06.02.03, 15:30
Co myslicie o zamiarach ataku na irak, czy edlog was, jest on czym kolwiek
usprawiedliwiony, a moze myslicie, ze to tylko chec rozszerzenia wplywow
przez usa ?????????
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka