Dodaj do ulubionych

Lodowce topnieją

IP: 62.89.80.* 06.08.06, 22:20
Kutz chcąc na siłe poprawić swój wizerunek,przypomina o tym że byl
internowany i to jako jedyny reżyser.Przypomnieć w tym momencie wypada że
internowni byli też tow.gierek ,grudzień i jeszcze paru.Na tym przykladzie
widać że internowano zarowno partyjnych funkcjonariuszy,tych co to niby
szabelką machali a w rzeczywistości byli komunistycznymi marionetkami,jak i
wielu tych co poświecili się calkowicie walce z czerwoną zarazą.Reki
wyslannika generala Kutz nie uścisną[byłby to tylko gest]bo i po co skoro
przez cale nastepne lata pokazywal [i dalej to czyni]że towarzysze są mu
bardzo bliscy,a ci mogą być dumni że ziarno siane przez nich czasami trafialo
na podatną glebe i wydalo owoce.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jan Re: Lodowce topnieją IP: *.dip0.t-ipconnect.de 09.08.06, 18:59
      Amnie sie wydaje ze Pan Kaziu ma racje: bo te cale rzadzenie to jeden cyrk! Bo
      jak dotej pory to jeden drugiego kapuje a swiat sie smieje! czy to nie
      paranoja!!!
      • cirano Re: Lodowce topnieją 10.08.06, 12:30
        Chyba dochodzi pan poleku, Panie Kutz do przekonania, że zrobić coś do tego
        kraju raczej żadko się opłaci. Zawsze znajdzie się ktoś, (małoaktywny nierób),
        dla którego szczytem ambicji bedzie, Panu nogę podstawić, aby jego było górą
    • Gość: Raz Re: Lodowce topnieją IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.06, 05:21
      Ładna legenda. A co z otrzymanym w 1982 mieszkaniu w Zatoce Czerownych Świń w
      Warszawie ? Jaruzelski nagrodził antykomunizm Kutza ?
      Jak to było w filmie obywatel Piszczyk "z pomoca zależnie od okoliczności
      przychodziły mi różne fragmenty mojego życiorysu".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka